Recent content by ubervass

+
  1. U

    Jak sprzeda się za granicą Wiedźmin?

    hehe dobze w takim razie ze nie kupilem gry a mi ja sprezentowali znajomi na urodziny :D
  2. U

    Something for the alcoholic in us all.

    what can i say - for beer i'm workin' for beer i'm fightin' for beer i'll do whatever i must do, When drunk i'm talkin' when drunk i'm joink, when drunk i can be whatever wanna be(taken from sond by Korpiklaani - Beer Beer
  3. U

    How old are you ?

    24 - means that i remember pinball 2 :Pbut i am child of technological rusch - my first comp was ZX Spectrum ::)
  4. U

    If you were living in the world of The Withcher...

    well i would be 1 of those beer drinkin' bastards that can beet u up but only if u will try to get their beer away :D If not u can always join into the party and have good fun...
  5. U

    Where are you from ?

    well born near it but now live in Manchester UK
  6. U

    Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

    fajnie by sie chyba gralo Simonem z ksiazki cyklu Swiat Czarownic napisany przez pania Andre Norton :-)
  7. U

    Jak sprzeda się za granicą Wiedźmin?

    no coz polecilem juz kilku znajomym Witchera i strasznie im sie spodobala gra mimo ze ksiazki nie znali - powoli sie rozprzestrzenia :D - tylko ta cena - 34 Funty :-\ to moze odstraszyc ludzi ktozy ksiazki nie znaja :P
  8. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    no coz sproboje i ja kilka swoich "perelek" wymienicBlack label Society, Pantera, Down, Epica, After Forever, System Of A Down, Manowar, Trans Sibrerian Orchestra, Sentenced, Piosonblack, Samael, In Flames, Children Of Bodom, Manowar, 3 Inches Of Blood, Kipelov, Aria, Rob Zombie, Audioslave...
Top Bottom