Recent content by uniek73

+
  1. U

    Koniec gry i uczucie pustki.

    Gra dobra. Woda w oku. A tak na serio, może i jest pewien niedosyt i smutek związany z tym, że to koniec sagi o geralcie, ale po grze w half life'y i mass effecty, jakoś już tak nie boli jak przy tych pierwszych razach, kiedy to gra mnie emocjonalnie zgwałciła.
  2. U

    Główny wątek - czy taki długi jak było mówione?

    112 godzin. 34 lvl. Prawie najwyższy poziom trudności. 2 questy mi zostały na 35 poziom. Wszystko prawie odkryte, poza kontrabandami na skellige. Przedmioty wiedźmińskie zrobione na mistrzowski poziom. A teraz wszystko od nowa na najwyższym poziomie trudności :)
  3. U

    Nie mogę używać znaków!! POMOCY!!

    Ja miałem podobny problem, po tym jak używałem bomb dwimerytowych na gargulcach. Pomogło mi wyłączenie gry, i wczytanie wcześniejszego zapisu, zanim używałem tych bomb.
  4. U

    [Quest] Na skróty (Skellige)

    [Quest] Na skróty (Skellige) Witam. Mam problem z questem "Na skróty". Otóż podniosłem notatkę, rozpoczął się quest. Przeczytałem notatkę, a w quest logu dalej mam że muszę przeczytać notatkę, a skarb który powinienem znaleźć mam już 'odptaszony'. Na mapie nie mam żadnego znacznika. Ktoś wie...
  5. U

    Po zmianie języka, GOG galaxy pobiera 3gb update.

    Po zmianie języka, GOG galaxy pobiera 3gb update. Witam. Zmieniłem język na angielski w gog galaxy (grałem na polskim), po czym znowu zmieniłem na polski a gog galaxy pobiera 3gb update. Jest sposób żeby ominąć to pobieranie?
  6. U

    Gra zacina się w menu ekwipunku

    Ja zmieniłem grę na Fullscreen (nie borderless), wyłączyłem vsync, i ustawiłem limit klatek na 60. Wczoraj zostawiłem grę na godzinę 'czytając' książkę w ekwipunku. Nie było żadnego crasha/lock'a, niczego. Może i wam to pomoże. Ustawienia w panelu sterowania Nvidia: Maksymalna liczba wstępnie...
  7. U

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Hmm, mi np teraz gre wywaliło gdy wznowiłem rozgrywkę, i żaden npc się nie odzywał, nic, cisza. Gdy zagadałem = crash.
  8. U

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    @zamiatam Zarejestruj na https://www.gog.com/redeem Utwórz konto jeśli nie masz, możesz również pobrać GoG galaxy i tam 'zeskanować' folder z grą, żeby gra się podczepiła. A jak nie, to po zarejestrowaniu na gogu, stamtąd możesz ściągać patch(e) i dodatki (artworki, tapety, soundtrack, etc). A...
  9. U

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    @Geralt21 możliwe, że jeszce 4.bin będzie niezbędny do dokończenia instalacji. @Drzemor faktycznie, moja płyta ma tę samą wadę. Ale jak pisałem wyżej, udało mi się skopiować jej zawartość na HDD. A co jest jeszcze zabawniejsza płyta 3 i 4 też mają ten sam problem, z tym, że o wiele mniejszy.
  10. U

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Hmm, mi się przed chwilą udało zrzucić plik 3.bin, teraz zrzucam 4.bin. Co mi pomogło: Zrestartowałem 2 razy komputer. Plik bin.3 udało się skopiować na HDD. Po zrzuceniu pliku bin.3, plik bin.4 nie dawał się zrzucić (błąd odczytu), zrestartowałem komputer, wysunąłem i wsunąłem napęd. I plik...
  11. U

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Hmm, skoro wsparcie techniczne nie jest oficjalnym kanałem wsparcia technicznego na oficjalnym forum... W takim razie w jaki sposób ten dział jest wsparciem technicznym? Użytkownicy dla użytkowników?
  12. U

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Raze4573 Wątpie żeby problemem był napęd. Sprawdziłem drugą płytę na 2 komputerach na 3 różnych napędach, i na laptopie. Na wszystkim jest błąd nawet podczas kopiowania plików na dysk.
  13. U

    Przerwanie instalacji - błąd -10

    Jedyny plus jest taki, że serwery nie są już tak obciążone jak przy preoladzie :D Ale jednak, smutek, smuteczek. :sad:
  14. U

    Błąd podczas instalacji.

    "Kupiłeś edycję kolekcjonerską? Świetnie, dostaniesz ją jako ostatni, gdy wszyscy inni już będą grali lub mieli grę na dysku, aha, jeśli chcesz zainstalować grę z płyt, nie da rady.Lepiej ściągnąć, płyty dodaliśmy w pośpiechu. Aha, i dzięki za zakup fizycznych kopii." That's not how it works...
Top Bottom