Recent content by URBAN1212

+
  1. URBAN1212

    Aktualizacja 2.01 już wkrótce (znane problemy)

    Można w tym tygodniu się spodziewać patcha? bo już się nie mogę doczekać, żeby słuchać normalnie radia.
  2. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Jest to obecne w dodatku, więc zapytam przed wyjściem dodatku - kiedy to naprawicie? xD
  3. URBAN1212

    Ujawnienie daty aktualizacji 2.0

    Nie wiem, dlatego zapytałem dla pewności. ;P
  4. URBAN1212

    Ujawnienie daty aktualizacji 2.0

    Save są kompatybilne z dodatkiem, czy trzeba grać od początku?
  5. URBAN1212

    Informacja techniczna

    A dlaczego na Gogu mi się pobiera ponad 66GB? patch 1.5 pobrany w dniu premiery był, to znowu jakiś patch?
  6. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Pomogło. Dziękie wielkie! :D
  7. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Dzięki. Później sprawdzę czy pomogło.
  8. URBAN1212

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Niektóre dialogi czy to w głównym wątku, czy misjach pobocznych urywają się przy końcu, kwestia nie jest wypowiadana do końca. Wersja 1.5. I u niektórych postaci podczas dialogów są niewidoczne bronie.
  9. URBAN1212

    REDStreams #2

    Ruszyła maszyna. ;D
  10. URBAN1212

    REDStreams #2

    No nareszcie. Liczę na konkretne info o patchu 1.5, bo już chciałbym przejść Cyberka w końcu.
  11. URBAN1212

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Karta graficzna 1GB i Cyberpunk w ogóle ruszył? coś mi się wierzyć nie chce.
  12. URBAN1212

    Elex Nowa gra Piranha Bytes

    Mi przejście fabuły i wszystkich misji pobocznych zajęło 40 godzin + oczywiście eksploracja.
  13. URBAN1212

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Jakby to okazało się prawdą, to by było coś pięknego. Ale wierzę w Redów, pierwszy Wiedźmin dostał Edycję rozszerzoną, drugi tak samo - więc dlaczego Cyberpunk nie?
  14. URBAN1212

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Ta firma stoczy się jak BioWare. W końcu uczeń przerośnie mistrza. :ROFLMAO:
  15. URBAN1212

    WAŻNY KOMUNIKAT

    Już Wam dosłownie nie uwierzę w żadne słowo. DLC do Cyberpunka to się chyba doczekamy w 2023, a i pewnie jeszcze ten nextgenowy patch też przełożycie ze dwa razy.
Top Bottom