Recent content by username_2060067

+
  1. U

    Patch 2.0

    Pewnie nie trudno byłoby znaleźć informacje na ten temat, ale nie bardzo mam na to czas, więc zapytam: jest planowane wydanie pudełkowego Wiedźmina2 w wersji 2.0?
  2. U

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    - Jak już kilkukrotnie pisano, opcja zmiany hasła musi być. - Jeśli jakieś działy nie zostały przeniesione, to wyszukiwanie mogłoby ich nie uwzględniać. Jeśli co drugi wyszukany wątek nie może być odnaleziony (tu chodzi o komunikat po kliknięciu w któryś z wyników wyszukiwania), to jest to dosyć...
  3. U

    "Forgotten Land" zespołu Riverside będzie promował Wiedźmina 2

    Kawałek bardzo dobry (jak wszytko od Riverside). :)
  4. U

    Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

    A tam, bez przesady, każdemu zdarza się gorszy dzień. A raczej nie sądzę, żeby "góra" zaczęła się o coś takiego czepiać ;) (bo forumowiczy raczej nie ma co się bać :P i przejmować się jednym może nie nie do końca przemyślanym postem :) )
  5. U

    Kolejny wyciek filmu, tym razem z rosji :)

    Coby zakończyć spory i czepianie się siebie nawzajem...Pomijając jakość całkiem fajny filmik. I nastrajający optymistycznie. ;) Good job i oby tak dalej :)
  6. U

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    Dokładnie to Optimus ma władzę nad CDP, a dawni właściciele CDP mają połowę władzy nad Optimusem. Takie sformułowanie wydaje się być bardziej sensowne. ;)
  7. U

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    A robienie projektu jeszcze w ramach zaliczenia przedmiotu może być? :) Bo jeśli chodzi o sesję, to już się skończyła :P
  8. U

    Czas gry

    Zdecydowanie ponad 100 godzin, co jest związane z moim stylem grania w RPGi: zrobić wszystko, co się da + pogadać z każdym, z kim się da o wszystkim, o czym się da + przeczytać wszystko, co jest do czytania + zwiedzić każdy fragment terenu (ale przyznaję - na pewno nie zdeptałem każdej kępki...
  9. U

    Koniec Serwisu Wiedźmińskiego

    A to było takie top secret, że niektórzy nawet nie powiedzieli kumplom z klasy, że się tam wybierają. A później tak po prostu w drodze ze szkoły (tak, wtedy jeszcze chodziło się do szkoły :) ) wtrącali, że dzień wcześniej widzieli Wieśka. ;)Edit: A co do serwisu... Szkoda, że tak wyszło.
  10. U

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Ja mam wersję podstawową i update.Btw, zastanawiam się, jaki obecnie sens ma ten temat... (tak, wiem - "nie podoba się, to nie musisz pisać" ;) )
  11. U

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Figę z makiem (to też jest Edycja Kolekcjonerska ;) )A gdybyście woleli figi z makiem, to czegoś takiego nie posiadam. :PEdit: Jako że jestem Waszym idolem, to mogę Wam dać jeszcze mój autograf.(Tak, przyznaję się - czasami czytam komentarze na Onecie ;) )
  12. U

    Stan sakiewki

    Niecałe 19k.
  13. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Dobra, już nie wypowiadam się na ten temat.http://pl.youtube.com/watch?v=sVcq_qvw2-4&feature=related - nowa MetallicaCo o tym myślicie?
  14. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Marqson: To trzeba było od razu mówić, że chodzi o tzw. kindermetali ;DEdit: Odnośnie stwierdzenia Krakersa, na początku, zdaje się, mówiłeś ogólnie o reprezentantach tej subkultury, a teraz (pod naciskiem) zawęziłeś zakres.
  15. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Jakoś mało obchodzi mnie, czy ktoś uważa mnie za metala czy nie. Słucham tego, co lubię, i ubieram się, jak mi się podoba. A że nie jestem idealnym okazem nonsensopediowego metalowca... Cóż, nie zamierzam z tego powodu płakać.Swoją drogą, bo tak się zastanawiam, jaki sens ma ta cała dyskusja? Bo...
Top Bottom