Recent content by username_2060116

+
  1. U

    System walki w grze Wiedźmin

    Poczekaj az zaglebisz sie w gre, walka staje sie naprawde taktyczna do tego stopnia ze znaczenie ma ktorego znaku uzyjesz w ktorym momencie co moze przewazyc na tym czy skopia Ci tylek czy nie. Dodatkowo dobor potionow do walki oraz w pozniejszym etapie gry koniecznosc przelaczania sie pomiedzy...
  2. U

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Ja chcialem sie podzielic wrazeniem z gry w angielska wersje z punktu widzenia Polaka ;-)Po pierwsze - wrazenie cenowe - 30 funtow - o matko:-) no ale jakos to przezyjemyDialogi i tlumaczenie - pierwszorzedne! "Stich red to red, white to white and everything will be all right" ha ha ogolnie pare...
  3. U

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Jutro powinienem miec juz w lapkach europejska wersje to sie wypowiem co i jak :-)
  4. U

    Wrzesień - oficjalna data premiery

    Oby tylko tłumaczenie mnie nie zawiodło, bo ja niestety będę musiał zadowolić się angielską wersją
  5. U

    Zapowiedzi, recenzje

    A ja tej recenzji nie moge znajsc na tym niemieckim portalu. Dziwna sprawa. Link w kazdym razie do recenzji nie prowadzi.
  6. U

    A może animowany Wiedźmin?

    Anime to nie tylko kreska i inne tam elementy wizualne. To przede wszystkim gra aktorow dubingujacych ktorzy zachowuja sie podobnie jak aktorzy w telenowelach brazylijskich = "przejaskrawiaja" innymi slowy zachowania postaci pokazanych na ekranie. To jest normalne u Japonczykow w tego typu...
  7. U

    Zapowiedzi, recenzje

    Jestem w UK, pracuje po 10h dziennie przy web designie i ucze sie japonskiego ;-) chetnie bym odwiedzal ulubione fora ale po calym dniu roboty na komputerze wole isc na basen ;-) totez nie jestem zorientowany zupelnie w niczym poza tym co pisza na glownej stronie na ktora zagladam srednio raz w...
  8. U

    Zapowiedzi, recenzje

    Niech mnie ktos oswieci, jaka jest ostatnia orientacyjna data kiedy ma sie gra ukazac?;-)
  9. U

    Zapowiedzi, recenzje

    Ten tegesNie było mnie chwileMniejsza z tym dlaczegoWazne ze obczaiłem newsa z zapowiedzia i wrazeniami z gry TiboraTroche malo szczegółów rozgrywki a duzo lania wody i informacji ktore podawane byly juz wczesniejSkoro miales okazje grac nalezalo to wykorzystac, opisac intuicyjnosc interfejsu...
  10. U

    Gry komputerowe

    Narazie wygląda na to że to Ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia a jednak komentujesz bądź co. A wypowiedzieć każdy się ma prawo o ile robi to w sposób kulturalny i zrozumiały, masz prawo do własnego zdania, ale uwierz mi, mało kogo ono tutaj obchodzi.
  11. U

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Nie ma co znowu oczekiwać cudów, gra w dalszym ciągu jest spory kawałek przed premierą, w miarę zbliżania się do daty release'u napewno o grze będzie wiadomo coraz więcej, póki co można się cieszyć tym że w ogóle coś się dzieje :-) i ktoś odpowiedział na cokolwiek :-)
  12. U

    Witcheropedia reaktywacja:)

    Uh, chwilke mnie tu nie było ale chwilowo udzielił mi się hype Oblivion'owy i nie moge myślec o niczym innym :)W każdym razie gratuluję pomysłu na reanimację Witcheropedii która prawde mówiąc już jakiś czas temu przypominała ghula w stanie średnio-zaawansowanego rozkładu :)
  13. U

    System walki w grze Wiedźmin

    ale kombinujecieH&S to gra gdzie jedynym zajęciem gracza jest wyżynanie hord (potworów, mutantów, czego tam) poprzez praktycznie bezmyślne klikanie myszką gdzie popadnie. Diablo, Restricted Area czy FATE to wlasnie typowe h&s.Action cRPG to RPG z elementami akcji, czyli oprócz cech typowych dla...
  14. U

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    Bardzo fajnie macie urządzone biuro, dużo zieleniny aż przyjemnie pracować :)
  15. U

    Prawdziwe oblicze ludzi REDa

    Fallen ale rozumiem że to nie jest na zasadzie "Piotrek słuchaj nie ma dla Ciebie narazie roboty za wiele, idź do domu, damy Ci jakiegoś grosza, zajmuj się tą stroną chociaż tyle mogę dla Ciebie zrobić" ;)
Top Bottom