Recent content by username_2063431

+
  1. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Film okazał się klapą. Dlaczego? Nie mam na myśli strony technicznej, gdyż jak na tamte czasy była całkiem całkiem. Mówię to o aktorach, o kostiumach o wierności scenariusza do fabuły filmu. Jak zobaczyłem "Zakon Wiedźminów" (ala Jedi) z Aikido i wschodnim (chińskim, japońskim) sprzętem to "się...
  2. U

    Easter Eggs *SPOILERS*

    Nie wiem, czy to można uznać, ale napiszę. Tak więc jest sobie potwór zwany flederem i łudząco przypomina nietoperza. Otóż w jezyku niemieckim nietoperz to die Fledermaus (czyli latająca mysz dosłownie tłumacząc). Fleder pochodzi od fliegen (czyli latać). Zatem Fleder można by było przetłumaczyć...
  3. U

    Kolejny sukces, kolejna okazja do świętowania!

    Nie smalec, lecz sadło. Taka mała różnica ;D. Zgadzam się w pełni, bo akurat pogrywam w Tromenta. Fabuła jest w nim świetna! Nie liczyłbym na to, byśmy dowiedzieli się co zostało wytknięte. W kóncu Wiedźmin to "święta gra". Zależy dla kogo. Bo dla mnie w sobotę o godzinie 12:30.I tak od siebie...
  4. U

    To jest już koniec, nie ma już nic

    No to ja również podziękuję za między innymi ten patch. Ułatwi on nieco np zbieranie składników, czy innego ekwipunky, a także pozwoli mniej czekać. Napiszę, jeszcze o tym, że gdy skończę pisać tego posta, wezmę się za Wiedźmina od początku (tym razem z ER). Świetny, bo w końcu autorstwa...
  5. U

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Pomyślmy, co mogę Wamdać. Kopa w du*ę nie, bo się obrazicie. W mo*dę też nie, bo będę musiał płacić odszkodowanie i za dentystę. Jak oddam bilet miesięczny, to nie będą mógł poruszać się po mieście bez pieniędzy. Hmmm... Dam Wam moją ulubioną szkołę (najlepszą w województwie ;D, chyba ::))...
  6. U

    Artykuł na Valhalli-zgadzasz się z nim?

    Cóż... Też zgadzam się z autorem tego tekstu. Schemat Wiedźmina jest dość unikalny. I nigdy nie lubiłem tego w cRPG, że na początku jestem wieśniakiem z nieznanej wioski, a później zostaję super herosm. Czyli "od zera do bohatera". A tutaj? W Wiedźminie nie jestem na końcu Świętym Herosem, na...
  7. U

    Miecze dostępne w grze

    Ale prawdziwy Zabójca też uźywa olejów na ostrze, szczególnie z upodobaniem Jadu Wisielców (cokolwiek ta nazwa oznacza).A tak na poważnie. Przy słabszych broniach możesz sobie zrobić z np. miecza z trzech niebieskich meteorytów, ostrząc miałem diamentowym, miecz lepszy od tego z Trzech...
  8. U

    Miecze dostępne w grze

    Wszakże to gra RPG lub cRPG (może mi ktoś, kto się na tym zna objaśnić czym się różnią?). Tylko z tym zastawieniem może być problem. Bo wiedźmiński miecz wiszącu u boku jakoś tak "dziko"wygląda na Zabójcy Potworów, z powodu swojej długości. Dlatego planowałem nosić dwa takie miecz, jak np Yeavin...
  9. U

    Miecze dostępne w grze

    No to jeszcze jedno pytanko. Może zacznę od tego, że gam na poziomie trudnym. am dwa miecze, Elficki Ceremonialny i z Czerwonych Meteorytów. By było klimatycznie i lepiej wczuć się w grę, lepiej walczyć elfickim (-30% obrażeń, szansa na efekt krytyczny: Rozbrojenie +60%, szansa na efekt...
  10. U

    Wiewiórki, Zakon Płonącej Róży, czy neutralność?

    Pierwsze dwa razy, grę przeszedłem po stronie Zakonu (Zygfryd przypomina mi Cahira - A Cahir w sadze był przezemne lubiany). Później chciałem przejść po swojej stronie (jako neutralny), ale zaniechałem tego będąc w V (:wall:) Akcie. No i teraz zamieżam przejść grę po stronie Wiewiórek (bo...
  11. U

    Miecze dostępne w grze

    No to ja zadam pytanie (chciałem w nowym wątku, bo przycisk NOWY WĄTEK tak kusi - ale oparłem się tej pokusie ;D). Czy jeżeli przy Mieczu Cereonialnym z D... napisane jest -30% obrażeń, to dotyczy to obrażen zadawaych mieczem, czy otrzymywanych? Pytam, bo raz oglądając obrazki nadesłane przez...
  12. U

    Problemy z teksturami w Cenie Neutralności

    A jakże ;). Celnie. Jakieś propozycje, co do sterowników? Jakie znasz najnowsze (nie jestem na bieżąco)?
  13. U

    Chamstwo ludzi.

    Chamstwo ludzi. Chciałem się Was zapytać, co sądzicie o ludziach, którzy wykupują wześniej pre-ordery w liczbie 2-10 i sprzedają je na Allegro po wyższych cenach. No to może wypowiem się co ja o tym sądze na przykładzie. Bardo chciałem mieć EK wiedźmina. No i gdy już namówiłem rodziców, okazało...
  14. U

    Problemy z teksturami w Cenie Neutralności

    Problemy z teksturami w Cenie Neutralności Otóż niedawno przyszłomi go głowy, by zająć się Ceną Neutralności (czyt. zagrać w nią). Dobrze. Przychodzę do obozu rzed Kaer Mothen, a tam... Brak wielu tekstur. Między innymi czarodziejki, namiotu, roślin itd. Wie ktoś jak na to zaradzić?
  15. U

    The Witcher czy Wiedźmin?

    A moim zdaniem lepsza jest wersja polska dialogów. Jak usłyszałem te po angielsku to mi się śmiać chciało. Poważnie ;D. A nie lepiej przeinstalować sobie grę, tak by była po angielsku? Nawet jeżeli posiadasz oryginalną kopię, to nie możesz drugiej ściągać z internetu bo tak czy siak - jest to...
Top Bottom