Recent content by username_2066966

+
  1. U

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Garcia, czytałem. Książka warta polecenia ale ja mimo wszystko pod klimaty post apo bym tego nie podciągał ;P e: literówka ;D
  2. U

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Witam po dłuższej przerwie (może ktoś mnie jeszcze kojarzy ;D).Chciałem się ostatnio trochę zagłębić w literaturę post apokaliptyczną. Póki co mam na swoim koncie tylko Drogę McCarthiego (swoją drogą polecam bardzo) no i poczytałbym sobie coś więcej w tym klimacie. Byłby wstanie ktoś coś...
  3. U

    Wiedźmiński Quiz III

    Mówiłem, że proste :beer:.
  4. U

    Wiedźmiński Quiz III

    16- Fangorn11 - Bosch8- kaczka, Marqson, Clancys6- Wallace4 -Emyr van Emreis3- ringeck,Firnomir,geraltus26, Elmer z Vengerbergu2 - Owca, Arwil Molotow,S@LI, koziek, Velerad z Wyzimy1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,MaaciexTakie proste... ;)Czym był...
  5. U

    Wiedźmiński Quiz III

    Pavetta?
  6. U

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Jak chcecie to mogę Wam dać podkładkę pod myszkę z Waszymi podpisami, albo taką czaderską Wiedźmińską naklejkę z CD-A :P. Albo nie... naklejki nie oddam, ale ta pierwsza propozycja jest ciągle aktualna! Ewentualnie mogę Wam jeszcze dać filmy z mojego dzieciństwa, na jednym z nich daje nura do...
  7. U

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Wczoraj wziąłem się i czytnąłem sobie 'Piknik na skraju drogi' Arkadija i Borysa Strugackich i muszę przyznać, że książka jest świetna, warto ją przeczytać chociażby dla samego zakończenia, które IMHO jest świetne. Polecam, nawet jeśli nie jest się fanem takich klimatów, a jak się nim jest to...
  8. U

    Galeria cypriena~

    Pierwsza IMHO trochę ze ciemna, a trzecia ładniej by się prezentowała bez tego przekręcenia (jak się dłużej na to patrzy to można zawrotów głowy dostać ;D, przynajmniej ja mam takie odczucie). Ale ogólnie to świetne prace. :beer:.
  9. U

    Gry komputerowe

    WOW! Pikne, pikne, nie mogę się już doczekać, a właśnie ... wie ktoś może kiedy premiera? Spotkałem się już z różnymi wersjami. Gdzieś przeczytałem, że w październiku, gdzieś, że w grudniu...
  10. U

    Filmowy Quiz II

    Jaś Fasola? :P
  11. U

    Filmowy Quiz II

    :beer:
  12. U

    Filmowy Quiz II

    Zadać mogę, ale w końcu to Ty dobrze odpowiedziałeś :peace:. 47 pkt - Wallace33 pkt - Max.Raj27 pkt - Hostile11 pkt - $korpioN10 pkt - S@LI9 pkt - Marqson7 pkt - Remedium6 pkt - Włooczykij,4 pkt - geraltus263 pkt - Galhard, koziek, Pono Jr2 pkt - cheza, Maaciex, Genesis, Clancys1 pkt -...
  13. U

    Filmowy Quiz II

    He-Man? ;)
  14. U

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Spotkał ktoś się może kiedyś z piosenką 'Knockin' on Heaven's Door' w wykonaniu Red Hot Chili Peppers? Według Wikipedii taka wersji istnieje, jednak szukałem na youtube i nic ciekawego nie znalazłem, google też milczą (a przynajmniej nic sensownego nie znalazłem). Jakby ktoś miał link do tej...
  15. U

    Filmowy Quiz II

    hehe, oczywiście :beer:.
Top Bottom