Recent content by username_3608713

+
  1. U

    Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

    Tak średnio bym powiedział. Wydaje mi się że to będzie na zasadzie misji "zlecenie na zgnilce" . Oczyszczamy wioskę z potworów i wyskakuje nam zadanie poboczne i wyświetla nam się komunikat typu "zasiedlone wioski 1/12" rodem z MMO. Obym się mylił.
  2. U

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ankieta by wszystko wyjaśniła.
  3. U

    Po prostu sport

    Druga połowa już bardziej była wyrównana chociaż i tak City zawdzięcza Hartowi ze nie wróciło z manitą do domu. Gościu niesamowicie bronił w tym meczu. Jenek jest tylko jeden król tego spotkania. https://vine.co/v/OV2ZF3xLFFV
  4. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    No to już mamy pewność że Geralt przeżyje.
  5. U

    Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

    Oby nie bo ledwo widzę. Wstałem o 5 rano i dotąd nie spałem ;( .
  6. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Remis :)) po 41% mają
  7. U

    Far Cry

    Ja już gram bo zamówiłem w przedsprzedaży i gra jest wyśmienita :D
  8. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Dla mnie to najgorszy prócz tego początkowego z W2.,
  9. U

    Ślad

    Oby tylko nie było tego tak dużo w soundtracku w grze.
  10. U

    Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

    Mi się najbardziej podobała właśnie ta scena ;) Słyszeeee
  11. U

    Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

    Mnie ten wokal już denerwuje. Niestety chyba najsłabsze CGI jak do tej pory. Szkooooda!
  12. U

    Poradniki Cosplayowe - Yennefer

    Jeśli tak będzie wyglądać Yen to wybiorę Rudą! Proszę zmieńcie ją bo to jakiś koszmar jest :(
  13. U

    CD PROJEKT RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon na targach gamescom - podsumowanie. Premiera nowego materiału z rozgrywki.

    Mam pytanie. Jest gdzieś wersja bez kompresji którą nie trzeba ściągać przez torrenty? down Dzięki ;)
Top Bottom