Recent content by Vashj

+
  1. V

    Wiedźmin - Konkurs Artystyczny

    Też się zastanawiam właśnie x__x zostawić taki konkurs bez rozwiązania...to po ciula go robić.
  2. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Wejdź na cdp.pl, Moje konto i w zamówieniach "reklamacja". Musisz wydrukować jakiś świstek i wysłać im razem z ek :P
  3. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    U mnie gałąź ułamana...tak sobie myślę czy opłaca się odsyłać :P u Ciebie już jest gorzej, chyba nie skleisz tego tak, żeby wyglądało w miarę ok :/
  4. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Aha i na taką odpowiedź trzeba było prawie tydzień czekać? XD Muszę im całą EK odesłać?
  5. V

    Wiedźmin - Konkurs Artystyczny

    Dopiero co się skończył...wyniki 1 czerwca.
  6. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jeśli umiesz malować to bierz się do roboty, do mnie niedługo przyjdą farby i będę się uczyć bo też nie mogę na to patrzeć :V a figurki z CMONa miażdżą...
  7. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    O, to dłużej musisz czekać ode mnie. Ze mną się skontaktują w ciągu 7 dni :P
  8. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja we wtorek zgłaszałam przez priv na fb, kazali napisać na maila. Nadal czekam na odpowiedź :/
  9. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Czy ktoś może zgłaszał do cdp, że figurka nie dotarła w całości?
  10. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Nawet ten styropian nie uchronił figurek. Mogli jeszcze dorzucić 3kg folii bąbelkowej :D
  11. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Dobra obfociłam :P tak się prezentuje, jak ktoś trafił gorzej to współczuję. http://i.imgur.com/2KVW7Pj.jpg http://i.imgur.com/Xf4u3oP.jpg Niestety, jakby miało to wyglądać jak na zdjęciach, które nam pokazali to musieliby wiele godzin to malować. Szkoda, bo to co widzimy na pudle jest naprawdę...
  12. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Uuuu to grubsza sprawa już :P nie powinno się dać go wyciągnąć.
  13. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    No chinczorki się nie postarały z malowaniem niestety :P
  14. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ogólnie tak. Artbook super, duża książka, myślałam, ze mniejsze to będzie. Kompendium liche :C Figurka też średnio pomalowana, może kiedyś sama poprawię.. Wisior ekstra, sprawia wrażenie solidnego, ciężki, nie mam jednak porównania co do poprzednich.
  15. V

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    GosuPL To to wiem XD gałąź odłamana. Idzie łatwo przykleić, gsem chociażby. No ale mimo wszystko :/
Top Bottom