Recent content by Voro89

+
  1. V

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Witam, na wstępie chciałbym podziękować twórcom za zaproszenie do bety. Gra jest świetna, rozegrałem do tej pory kilka godzin głównie talią Foltesta. Zaobserwowałem, że większość moich przeciwników korzystała z tej talii. Najciężej grało mi się przeciwko talii Eredina. Czego mi brakuje w grze...
  2. V

    TW3 General Feedback [SPOILERS]

    It would be cool to add multiple markers on the map. Now we can put max 10 custom markers, it's definitely too less. I would be glad if I could also add my own description of marker I put. If there is any mod which allows doing that, please let me know.
  3. V

    Map Marker MOD

    Map Marker MOD I have a question. Is there any MOD for Witcher 3 which allows putting on the map multiple map markers with my own description? I would like to have the possibility to add as many new markes as I want, like it was in Morrowind for example.
  4. V

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Też uważam, że rzeczy tego samego typu powinny znajdować się obok siebie, sortowanie przedmiotów miałoby wtedy sens. W tej chwili mam kilkaset ziół jednego typu i są kupkami rozbite po całym ekwipunku.
  5. V

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum, więc na początku chciałbym pogratulować i podziękować CDP Red za świetną trylogię gier, które zawsze starałem się przechodzić na 99% wypełniając wszystkie zadania i zbierając możliwie wszystkie przedmioty :) A teraz zacznę trochę narzekać na pewne...
Top Bottom