Recent content by W_Wallace

+
  1. W_Wallace

    Gry komputerowe

    Mam dużo starych gier na płytach, zarówno tych, kupionych w pudełku, jak i w wydaniach gazetowych. Chętnie czasem w ramach "zewu nostalgii" wsadziłbym sobie tak po prostu płytę do napędu i zagrał :) A tak muszę szukać kodu do gry, żeby przypiąć ją pod któregoś z klientów i zapłacić za nią...
  2. W_Wallace

    Gry komputerowe

    Mam to wszystko ... nie mam napędu ... nie zagram :( :p
  3. W_Wallace

    Gry komputerowe

    Lubię tę wiadomość i grę też lubię :p Na tyle, że przeszedłem ją raz (nie wiadomość, a grę ) dawno temu, kiedy obudowy PC miały jeszcze miejsce na czytnik CD (DVD). Dzięki zrządzeniu losu, zagranie w grę fizyczną, wymagało podpięcia kodu Sztim, wiec mogłem zagrać drugi raz :p Drugie podejście...
  4. W_Wallace

    Gry z uniwersum Dragon Balla

    Postanowiłem odświeżyć sobie serię Dragon Balla:P (Od dawna to planowałem, a śmierć Akiry w tym pomogła, jakkolwiek brutalnie to zabrzmi). Jak już tak oglądałem i oglądałem, to doszedłem do wniosku, że poza paczaniem można też zagrać :P I takim oto sposobem latam sobie właśnie w Dragon Ball Z...
  5. W_Wallace

    Anime i manga

  6. W_Wallace

    Gry komputerowe

    Staszek szybki jest!!!! https://naekranie.pl/aktualnosci/thorgal-zwiastun-nocny-wedrowiec-gry-mighty-koi-grafiki-1709912459?fbclid=IwAR3tWhJYiAGZauByEGKAr3cmcuAur4VBtVDd-Kgdkv0_3IQVumRKUd9HQ4g
  7. W_Wallace

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Od 14 marca Epic rozdaje Deus Ex: Mankind Divided :D
  8. W_Wallace

    Night City [otwarte całą dobę]

    NA CZAPLĘ!! Bieżącego dnia 8 martiusa i ja pragnę złożyć najszczersze wyrazy szacunku, dla każdej białogłowy!! ;)
  9. W_Wallace

    Gry komputerowe

    Pobić Wiedźmina będzie niesamowicie ciężko (żeby nie mówić, że to czyn graniczący z niemożliwym, Ikar też spadł, kiedy poleciał za wysoko) Z drugiej strony jeśli obie nadchodzące produkcje dorównałyby chociaż poziomowi Wiedźmina Drugiego, brałbym w ciemno!
  10. W_Wallace

    Gry komputerowe

    To chyba jeszcze nie koniec "przebojów" od tego studia: https://www.eurogamer.pl/powstaja-gry-o-panu-lodowego-ogrodu-i-thorgalu-polskie-studio-chce-powalczyc-z-wiedzminem-4
  11. W_Wallace

    Seriale

    Proszę Państwa, dlaczego nowy Szogun wzbudza w nas zachwyt i miłość? Dlatego, że Szogun wielkim serialem jest! ;)
  12. W_Wallace

    Forumowa filmówka

    To ja może wypowiem się w temacie dla mnie lżejszym i przyjemniejszym ... czyli w komedii :p Mowa, o TYLKO NIE TY, lansowanym jako najlepsza komedia romantyczna ostatnich lat ... a niektórzy nawet mówią, że dekady! Co prawda, nie jest to potomek wielkich "dzieł" lat 90`tych i 00`tych, ale...
  13. W_Wallace

    Gry komputerowe

    Ogólnie jestem fanem przewagi gamelay`u nad całą resztą, więc historia może nie istnieć, grafika może być pixelowata, bohaterowie mogą być głębocy, jak płaski talerz, ale ... W Strażników grałem prawie niemal po premierze, onegdaj, natenczas :p Mam takie same odczucia. Na początku gameplay...
  14. W_Wallace

    Gry komputerowe

    Muszę właśnie uderzyć się w pierś ... pisałem, że pod koniec Rycerze Gotham przyspieszają ... mea culpa! Może i fabuła przyspiesza, ale gamepley wciska hamulec do samej podłogi :( Strasznie męczące jest szukanie wszystkich rzeczy niezbędnych do popchania fabuły do przodu. Nie pomaga też fakt, że...
  15. W_Wallace

    Wszystko o Batmanie (i uniwersum DC)

    Wiem, że nie jest to temat o grach (już wystawiam dłonie do karania linijką :P), ale uważam, że jedną z najbardziej niedocenianych, a jednocześnie jedną z moich ulubionych gier z serii Arkham jest Arkham Origins.
Top Bottom