Recent content by wolek123

+
  1. W

    Pytania do twórców GWINTA

    1. Czemu zmieniliście głos dijkstry? On mówi dokładnie to samo co było za czasów bety. 2. Nowy tryb sezonowy bardzo mi się podoba ponieważ rozgrywki są bardzo szybkie. Za czasów bety zagrywano 13 kart przez całą partyjkę a teraz zagrywamy 16. Jest to potencjalnie 6 min więcej w momencie gdy...
  2. W

    Pytania do twórców GWINTA

    1. Obecnie 6 odzywek liderów to zdecydowanie za mało. Czy dodacie kwestię przywitania się? Zrobicie dwie kwestie pomyłki (jedno jako mój błąd i drugie jako twój błąd)? 2. Również najczęściej grając potworami nie da się zrozumieć co dowódca miał na myśli. Czy dodacie jakieś tłumaczenie zamiast...
  3. W

    Pytania do twórców GWINTA

    Każdy utwór ze starej ścieżki dźwiękowej świetnie odwzorowuje każdą frakcję. No po prostu aż szkoda żeby to się tak marnowało. Czy macie jakieś jakiekolwiek plany co do starej muzyki z gwinta czy ta muzyka już wylądowała w koszu na zawsze?
  4. W

    Niespójność danych

    U mnie wystąpiła niespójność jak zablokowałem detlaffa i go zniszczyłem.
  5. W

    Sugestia dotycząca rozgrywki.

    Drakon jaka jest twoja ranga że zauważasz takie zachowania?
  6. W

    Krwawa Zbroja – Skórka Dowódcy dla Ukrytego

    No to jeśli chodzi o dowódców to Anna Henrietta była do przewidzenia. Tak samo jak Calanthe do NR. Do potworów pewnie dołączy detlaff. Do scoia najbardziej by pasowała eithne ponieważ dodają mnóstwo driad więc obstawiam że zmienią jej umiejętność a dodadzą jakiegoś elfa np Yeavinn lub Riordain...
  7. W

    Pytania do twórców GWINTA

    Już kiedyś zadawałem to pytanie ale ten leak nie mógł zostać jeszcze ujawniony. Może teraz będzie inaczej. Jaki kolor kart będzie miała nowa frakcja? Mój typ: różowy
  8. W

    Pytania do twórców GWINTA

    Kiedy zajmiecie się umieszczeniem starych ścieżek dźwiękowych do gwinta?
  9. W

    Pytania do twórców GWINTA

    Skoro już jest temat kart to mam takie pytanie. Są takie karty których 3 kopie składają się w jeden art. Straż królowej, wiedźmy, wiedźmini, komandosi niebieskich pasów, rębacze z crinfrid itd. Mimo wszystko fajnie było ujrzeć ten art w całej okazałości. Czy będzie na to jeszcze szansa aby...
  10. W

    Prezentacja Dowódcy: Meve

    Uwielbiam tą nutę <3 hype
  11. W

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy nie myśleliście o tym aby znowu wziąć udział w aukcji WOŚP i zaproponować komuś aby znalazł się na karcie jak to kiedyś zrobiliście?
  12. W

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy można liczyć na jakiś mały burzaleek? :p Każda frakcja ma swój charakterystyczny kolor: czerwony - potwory, nilfgard czarny itd. A jaki kolor będzie miała szósta frakcja?
  13. W

    Pytania do twórców GWINTA

    Jak zauważyłem bardzo częstym błędem jest rozmieszczenie kart działających na bliskim starciu na miejscu dalekiego zasięgu i na odwrót. Czy rozważaliście albo pracujecie aby dodać w opisie albo na karcie znak miecza lub łuku aby poprawić czytelność i zmniejszyć ilość missplay'ów?
  14. W

    Homecoming: Jest spoko, ale….

    Ja uważam że 3 rzędy były lepsze ponieważ lepiej można było grać z takimi kartami jak Igni rozdarcie lub pogoda. Aktualnie np. Regis przez te dwa rzędy potrafi wykręcić ogromne punkty. No i wcześniej można było wyłożyć 27 kart na stół. Teraz jest 18. Jakby zwiększyli limit kart w rzędzie to może...
  15. W

    Live Stream 12.12.2018 – omówienie planów na przyszłość

    Potrzebowałem tego streama od początku premiery HC. Przywróciła mi wiarę w gwinta i jestem zadowolony z tego że redzi zauważyli co zrobili źle. Teraz z niecierpliwością czekam na styczeń i patch. Bardzo mi się podoba zmiana ilości doboru kart. To może w głównej mierze rozwiązać problem. Jeszcze...
Top Bottom