Recent content by Xgray

+
  1. X

    [BUG] Podejrzenie przestępczości zorganizowanej Arroyo

    No właśnie nie zaliczyło problem dalej występuje. Zostawię na razie to w spokoju :D
  2. X

    [BUG] Podejrzenie przestępczości zorganizowanej Arroyo

    Bossa zabiłem bo z niego ten pistolet. Kamery wszystkie ubite ;D
  3. X

    [BUG] Podejrzenie przestępczości zorganizowanej Arroyo

    Po zabiciu wszystkich wrogów aktywność poboczna nie chce się zakończyć. Wydaje mi się, że któryś przeciwnik jest gdzieś pod teksturą bo gdy podchodzę do jednej ze ścian budynku i oddam strzał aktywuje się walka. Ściana przy której aktywuje się walka:
  4. X

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    Calineczkę jak dobrze poszukacie znajdziecie, nawet można ją rozdeptać :) Wtedy Syanna mówi, że to była jej ulubiona bajka :P I na końcu tęczy można znaleźć garniec złota ;)
  5. X

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Właśnie tu się z Tobą zgodzę. Oświetlenie jest jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić. Jeżeli byłoby ono naprawdę naturalne to i kolorystyka wyglądała by inaczej.
  6. X

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Według mnie Toussaint było bajkową krainą i na tych screenach taką jest więc po co to zmieniać. Jak się komuś nie podoba to od tego są mody :P
  7. X

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    EPICKO !!!!!!!!!!!!!!!!
  8. X

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Na pewno jakieś materiały będą skoro na fanpage'u Warowni Starego Morza napisali aby bacznie obserwować ich stronę.
  9. X

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Ja to się jaram jak Rzym za Nerona :)
  10. X

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Jak to nic już nas nie czeka :) Zaczniemy odliczanie do premiery Cyberpunk 2077 xD
  11. X

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    W jednym z zagranicznych sklepów można już zamawiać preorder dodatku. Widnieje w nim również data premiery 30 maja ;) Czyli dzisiaj punkt 17:00 musi coś się pojawić :P
  12. X

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nie wiem czy już było w tym wątku ale w sklepie J!NX pojawiła się ciekawa oferta :) https://www.jinx.com/mobile/gwent?catid=
  13. X

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    To teraz jeszcze trzeba nałożyć na mapę Velen :)
  14. X

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Tak jak napisałem wcześniej trzeba cierpliwe czekać a na pewno Redzi zaserwują nam kolejną genialną produkcję :)
  15. X

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Oczywiście zgadzam się z Tobą. Sam też uważam, że te 4 lata od czasu teasera nie poszły na marne i twórcy przez ten okres wiele rzeczy zrobili czy też zaplanowali.
Top Bottom