Search results

+
  1. M

    Infinite Loading Screen on start (Gwent) [FIXED!]

    Works for me! Thanks.
  2. M

    Infinite Loading Screen on start (Gwent) [FIXED!]

    I can't run Gwent on my PC (Windows 7) after homecoming update. I'm stuck on loading screen. On my other laptop (Windows 10) everything works fine.
  3. M

    Kapłanka Frei i pułapka zapalająca

    Kapłanka Frei i pułapka zapalająca Gra działa błędnie gdy pułapka zapalająca zniszczy Kapłankę Frei. 1. Przeciwnik zagrywa pułapkę. 2. Ja wystawiam Kapłankę Frei 3. Pułapka niszczy kartę, przez chwile nic się dzieje, oczywiście nie mogę wskrzesić jednostki, ale moja tura się nie kończy. 4. Po...
  4. M

    Mouse clicks not registering

    I have the same problems. I'm using touchpad (Lenovo Yoga).
  5. M

    Chironex doesn't work on Ciri

    Chironex doesn't work on Ciri I played Yennefer, chose Chironex and Ciri still has 8 points. If it's by design, then should be cleary explained in description.
  6. M

    [BUG] Błąd na ekranie tworzenia talii

    Tylko, że nie wszyscy mają kółka :). Na touchpadzie przewijanie listy talii/kart nie działa. Podobnie jak przewijanie ekranu z kartami w "Kolekcji kart"
  7. M

    [BUG] Błąd na ekranie tworzenia talii

    [BUG] Błąd na ekranie tworzenia talii Na ekranie tworzenia talii, po zapisaniu talii, blokuje się możliwość przełączania talii Wersja PC 1. Wchodzimy w ekran przeglądania talii. Listę można przewijać klawiszami strzałek. 2. Wchodzimy w ekran edycji talii 3. Klikamy "Zapisz i wyjdź" 4. Na...
  8. M

    [Bug] [KiW] Zadanie Wino rzecz świeta

    [Bug] [KiW] Zadanie Wino rzecz świeta W zadaniu "Wino rzecz święta" podczas eskortowania księżnej wyświetlany jest komunikat "Opuszczasz obszar dostępny podczas 'Długiej nocy'. Zawróć". Po czym gra przenosi mnie do ekranu mapy. Rzecz się działa w tym miejscu: Problem udało się obejść dopiera...
Top Bottom