Search results

+
  1. S

    Loyalty mechanism and lock cards

    Monsters and Syndicate can go for a loyalty mechanism. I really like the idea but in fact, If you go for it you can't use any lock cards as there is no card in both factions with this ability. It makes them highly vulnerable for all "all in" strategies (ex. Kolgrim). I don't know if this is done...
  2. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Taaaa, jasne... Lepiej się przyznaj od razu, że jako moderator dostałeś jaśniejszą wersję gry - lol :)/>/> Jak gra wyszła, to nawet nie śniło mi się bycie moderatorem ;P Skończmy już offtop, może? z. Ok. To w temacie: 1. W W3 nie powinno być limitu leveli. 2. Fajnie by było gdyby było więcej...
  3. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A co Wy na to żeby pod wpływem Kota Geralt mógł dostrzegać secret place-y i inne ukryty kontent? No wiecie mam wyostrzone zmysły, super wzrok itd, więc widzę, że z tą ścianą jest coś nie tak albo że zza obrazu wystaje maleńki skrawek papieru itd.
  4. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Lista pobożnych życzeń co do części 3 Wiedźmina: 1. W grze ma być koń - jeśli nie do jeżdżenia (bo świat będzie zamknięty) to niech w każdej lokacji będzie stajnia, a koń niech pełni rolę skrzyni na przedmioty :)/>/> 2. System walki: a) Ograniczenie drzewkowego schematami rozwoju. Rozumiem...
  5. S

    Pożegnanie

    3maj się i powodzenia! :beer:
  6. S

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Niby to nie ten topic ale skoro inni składają pobożne życzenia to ja też dołożę swoją cegiełkę...Ogromnie chciałbym żeby w W2 dialogi były maksymalnie interakcyjne. Nie chodzi mi tu tylko o wybieranie poszczególnych opcji dfialogowych ale np. o wykorzystanie systemu, który wykorzystujecie w...
  7. S

    Gry komputerowe

    PT gra wszech-czasów...przeszedłem chyba ze trzy razy i za każdym była to niesamowita przygoda. Polecam każdemu!
  8. S

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    Ludzie CDP chciało wejść na giełdę i to się im udało.To jest ich sukces!Najprościej rzecz ujmując mogą teraz w względnie łatwy sposób pozyskać pieniądze( poprzez emisję akcji). Tym samym mogą mieć kasę na robienie Wiedźmaka 2 :-) To tym bardziej dobry ruch w czasach kryzysu kiedy potencjalni...
  9. S

    Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy CD Projekt Investment oraz Optimus S.A.

    Jeśli ktoś nie rozumie co się właściwie stało to polecam stronkę:: http://zagraceni.pl/cdprojekt-i-optimus-kto-przejal-kogo Co prawda wymowa tekstu nie jest zbyt miła ale klarownie wyjaśnia całą sytuację...(IMO nie każdy musi się znać na prawie handlowy)
  10. S

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Wow! Robi wrażenie...Kiedy zobaczyłem ten ulepszony system walki z bossami (ta śmieszna ikonka, która pojawia się w trakcie animacji) pomyślałem, że bajerancko byłoby wykorzystać ten sam patent w trakcie dialogów...Tylko szukać dobrej pracy i zbierać na nowego kompa :-)
  11. S

    Wiedźmin 2 - NIEoficjalne zapowiedzi [plotki]

    Jeśli to prawda to muszę uzbroić się w nowy sprzęt...komputerowy :-)
  12. S

    W jaki sposób Geralt powrócił do żywych...-dyskusja

    Dzięki Otaku i Riplay za posty i odniesienie do konkretnych hipotez:) Mnie też brakuje jakiegoś klocka całej układanki ale..."Król Gonu" był tak naprawdę elfem o imieniu Eredin (fizyka wiedźminlandii sprawiała, że wyglądał jak upiór lub sam przybierał taką postać by siać popłoch)- jak ktoś nie...
  13. S

    Rpg, bitewniaki, karcianki, planszówki

    Przyznam, że ostatnio najbardziej lubię.............................planszówki:-) Jak byłem młodszy to zagrywałem się w RPG-i (AD&D, wampir, cthulu, trochę autorskiego stuffu itd.) ale zauważyłem, że pochłaniają one staaaasznie dużo czasu. A tego niestety z biegiem lat jest coraz...
  14. S

    Patch 1.5 do ściągnięcia już 8 lipca!

    wklepcie w googla "cykl życia produktu" i dowiecie się dlaczego teraz można już zdjąć zabezpieczenie... ;)
  15. S

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona - nowa wersja 1.5 już wkrótce!

    Nie udzielam się aktywnie na forum ale od czasu do czasu zdarzy mi się tu zajrzeć, w ramach sentymentu do wiedźmaka i zabicia czasu. Przeczytałem całą dyskusję i naprawdę dziwi mnie Twoje zachowanie S@LI . Nie rozumiem czego oczekujesz od Redów. Wyjaśnij proszę jak powinni się zachować lub co...
  16. S

    Troika

    Widzę, że mój umysł podąża tym samym torem co autora tematu! Gram właśnie w Bloodlines i gierka jest po prostu niesamowita! Klimat i wrażenie wszechoograniającej swobody daje naaaprawdę duże możliwości. Szczerze polecam! Gram wapmirem-sorcererem z klanu Tremere. Gra się naprawdę...
  17. S

    W jaki sposób Geralt powrócił do żywych...-dyskusja

    Marqson napisałeś: "Manifestują się w świecie Geralta jako upiory, albowiem mogą podróżować jedynie po spirali."Kilka pytań:- czy przechodząc przez bramy światów Eredin zmienia wygląd świadomie (np. rzuca na siebie czar iluzji lub coś w tym stylu) czy raczej w świecie geralta nie jest eredinem...
  18. S

    Niewykorzystane moŻliwoŚci?

    To ja chciałbym zaproponować żebyśmy postarali się teraz oprócz wymieniania błędów potraktowali je konstruktywnie tj. żeby każdy kto wymienił jakiś błąd podał także pomysł jak się go pozbyć ;D Część już tak robiła ale nie wszyscy...To ja zacznę -medalion -świetny pomysł i kompletnie nie...
  19. S

    Outra - domysły , rozważania

    "Kristoss tylko proszę nie traktuj mojej wypowiedzi jakby miała być jadowita" Absolutnie jej tak nie traktuje. Miło jest czasem z kimś podyskutować - tym ciekawiej jeśli opinie są rozbieżne :beer:A co do naszej polemiki...Twoje argumenty dały mi trochę do myślenia na temat zakończenia sagi. Otóż...
  20. S

    Outra - domysły , rozważania

    Chariot oczywiście, że zrozumiałem tylko...podaj mi choć jeden powód dla którego Ciri miałaby przenosić Geralta do innego świata? Powiedz mi po co...skoro była w stanie wyleczyć go... nie miało najmniejszego sensu teleportowanie go do innego świata i rozdzielanie z przyjaciółmi (swoją drogą...
Top Bottom