Search results

+
  1. M

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Nie chcę nikogo ponaglać, więc zapytam wprost: kiedy będzie Wiedźmin 4? Wiem, że wielu o to pytało, ale nieoficjalnie wiadomo, że powstanie i jeśli nie pod nazwą Wiedźmin to na pewno inną np. Wiedźman 4, Wiedźmen 4, Ryszard 4 albo "Gierald - historie nieopisane" i tu celowo przez d na końcu...
  2. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Pamiętam, gdy miałem Sony Viao 14" i3, Ati ... chyba 5060- laptop i bez problemu grałem na nim w Dead Island. Jednak, ja kupilem tego lapka nie do gier, tylko pracy. Był mały a wyświetlacz, miał na tyle duży, że bardzo komfortowo mi się z niego korzystało. Dodatkowo, miał także podświetlaną...
  3. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Muszę się przypomnieć, bo napisałem tu o plaźmie 46" ... pięknym obrazie na niej w rozdzielczości 1024x768, braku pixelozy, artefaktów itd. Wiem, że trudno wam w to uwierzyć, ale tak właśnie jest ... dalej nie będę kontynuował ... Obecnie mam nowy monitor Sony 50" Full Hd 50W809C. Z tej okazji...
  4. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Skellig, zmieniłem opcje w grze, bo nawet nie zauważyłem, jak aktualizacja zmieniła mi ustawienia z UBER na WYSOKIE oraz mapowanie klawiszy, które zmieniłem poza ustawieniami graficznymi. Zamieszczam, już ostatnie zrzuty z ustawieniami z Uber a zmieniłem jedynie 60 na 30 klatek - by nie...
  5. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    ciąg dalszy ... Z racji tego, że mogę do postu dodać tylko pięć zdjęć - grafik, załączam pierwszy zrzut od którego powinienem zacząć i parę, których nie załączyłem: To już jest koniec zrzutów, resztę czasu poświęcam na zabawę, bo wakacje się już kończą i czas trochę odetchnąć od...
  6. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Napiszę jeszcze raz, bo widzę, że choć jedna osoba się zainteresowała. Mam ten sprzęt w domu, podłączony, działający itd., więc piszę, tylko i wyłącznie na podstawie tego, co widzę i jak jest w rzeczywistości. Mój komputer: - Procesor i5 3,6 GHZ - RAM 16 GB na magistrali 1600 - 1,32V - Dysk...
  7. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Sincza, szkoda mi czasu na użeranie się z kimkolwiek. Rozkładałeś moje posty na czynniki pierwsze, cytowałeś i coś tam próbowałeś udowadniać. Nie prowadzę takich dyskusji. To bardzo przeszkadza i utrudnia wyrażanie swojej opinii, więc biorąc pod uwagę Twoje wypowiedzi zastanów się, kto tu...
  8. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    engels78 Grałem na monitorze 24" kilka godzin i uwierz mi na słowo. To tak, jak oglądać film z efektami na smartfonie i w kinie. Zamieszczam pięć zrzutów ekranu z mojej plazmy. Nie są one tak ostre, jak w rzeczywistości, bo w rzeczywistości obraz mam ostrzejszy od brzytwy. Nie ma żadnych...
  9. M

    BUG W Sercu Lasu

    Taka, jest fabuła gry. Widocznie, tak to ma fabularnie wyglądać. Podobnie myślałem wykonując zadanie z czarną perłą, którą musiałem odłowić. Chyba z piętnaście razy utopce zabijały tego kolesia, który mnie prosił o odłowienie perły. W końcu udało mi się dopłynąć na czas i znakiem igni...
  10. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    ... qrucze, odpowiem po raz ostatni. Jest to temat o sprzęcie tak? Tak Piszę o swoim sprzęcie tak? Tak Zamieszczam foty ze swojego sprzętu tak? Tak ... no więc piszę sobie o swoim sprzęcie, czy w innym temacie o czymś innym a tu zaczyna się analiza, ośmieszanie i wyśmiewanie tego, co piszę...
  11. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie rozumiem Zi3lona ... tylko dlatego, że napisałem o preferowaniu dużych wyświetlaczy a w stosunku do monitora, użyłem określenia "monitorek" ... tylko dlatego, kogoś to uraziło? Czy to jest normalne? Strach cokolwiek napisać, aby kogoś czymś - najczęściej absurdalnym nie obrazić...
  12. M

    Wiedźmin 3, na tej podbudowie, jest jak serial ... jaki wątki, główny zarys widzicie w drugiej odsłonie

    Miszczu, faktycznie też o tym myślałem w podobny sposób. Z tym, że ja to bardziej rozważałem, jako częściowa rozgrywka drużynowa np., jak w ostatnim Dragon Age.
  13. M

    [spoiler]Panie Lasu

    Miszczu, ja wracałem zapisem kilka razy podejmując różne wybory i chyba wrócę do pierwszego, wybranego raczej intuicyjnie, czyli "uwolnij jędze pod drzewem" :) Nie mogę przeboleć tych słodkich, jak karmelki "przysmaków". W międzyczasie, gdy zostawiłem to zadanie, robiłem jeszcze inne, bo miałem...
  14. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Marcin, trochę masz rację, te ustawienia zrobiłem kilka lat temu i faktycznie, gdy zaznaczyłem opcje "zachowaj współczynnik proporcji" to po bokach pojawiły mi się ok. 3 cm paski. Te kółko u góry, nie jest równe - zmierzyłem linijką :) Rozmiar mojego ekranu tv, bez ramek to: szer. 95 cm x...
  15. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Telewizor kupiłem trzy lata temu. Jeśli się przyjrzysz to zobaczysz na nim folie, gdyż ciągle zastanawiam się, czy go nie sprzedać i nie kupić plazmy Full HD. Jednak ... niczego nie mogę zarzucić temu obrazowi :) Obraz nie jest spłaszczony a minimapa, jest okrągła. Widzę, że nie dociera do...
  16. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To są zdjęcia robione aparatem, którym często bawi się moja córka. :) Sincza, wiem o tej tajemniczej edycji postu, ale w jednym poście możesz zamieścić, tylko pięć zdjęć.
  17. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Właśnie skończyłem ... jest piąta rano ... wobec tego, może jeszcze parę fotek :) :cheers:
  18. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jeszcze jedno, by pokazać horyzont - perspektywę: Edit: Zrobiłem sobie przerwę na ładowanie myszki a w międzyczasie "pstryknąłem" kilka fotek aparatem - zamieszczam te nieporuszone: ... have a nice day ... hahaha :)
  19. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    ... cd ... Przy zgaszonej żarówce robione zwykłym aparatem cd.: Jeszcze raz przypominam, że to są zdjęcia robione zwykłym aparatem fotograficznym - nie print screen-y !!! W rzeczywistości obraz, jest trzysta razy lepszy i nie widać na nim żadnym kwadratów, nie ma piskelozy, nie ma nic...
  20. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    ... hahahahahahahaha :clap: :thumbsup: Widzę, że wiesz lepiej, niż ja sam , co mam a czego nie mam i jak ja to obieram oraz, czy to jest wizualnie dobre, czy złe ... hehehehe. Nie obraź się, ale dzięki takim opiniom, jak twoja na wielu forach powstają legendy, mity, które powielane odpowiednią...
Top Bottom