Search results

+
  1. E

    Patch 1.20

    Patch 1.20 1. Na polskiej stronie http://thewitcher.com/pl/witcher3/start/ nie wyświetla się lista zmian nowego patcha 1.20 (wersja angielska działa) Czy można prosić o uzupełnienie tego braku? 2. Na stronie GOG nie ma plików 1.20. Mam nadzieję że nie trzeba będzie długo czekać na możliwość...
  2. E

    Aktualizacja 1.08.1

    Aktualizacja 1.08.1 Szukałem stosownych informacji w wątku "aktualizacjia 1.08" ale sprawa chyba jest zbyt świeża. 1. Czy ktoś mógłby podać listę zmian między wersjami 1.08-1.08.1 ? (wolałbym poznać zawartość przed instalacją) 2. Skąd wzięła się dwukrotna różnica między wielkością 1.08 -...
  3. E

    Ciuchy, ciuszki i stroje czyli ubierz się w Wiedźminie

    Ciuchy, ciuszki i stroje czyli ubierz się w Wiedźminie Na początek chciałbym zachęcić wszystkich fanów wiedźminlandu do lekkiego zastanowienia nad strojami, które widzieliście w Dzikim Gonie. Zanim sam podzielę się spostrzeżeniami, chcę zaznaczyć na początku, że moja ogólna ocena jest bardzo...
  4. E

    Patch 1.05 data premiery

    Patch 1.05 data premiery Witam. Na GOL-u czytałem że dzisiaj miał wyjść patch 1.05 który naprawiłby masę bugów (początkowo miał wyjśc w poniedziałek...). Szczególnie tych bardziej uciążliwych dla fabuły jak np. ładowanie się gry w nieskończoność podczas questu "gambit królewski" i wielu innych...
  5. E

    Wiedźmin 3 - wersje językowe

    Wiedźmin 3 - wersje językowe Witam serdecznie Mimo rejestracji już jakiś czas temu nie ukrywam, że unikam wypowiadania się na forum. Wiekszość informacji udaje mi sie znaleźć z czego bardzo się cieszę i za co dziekuję. Jednak z uwagi na to, że data premiery została nieco przesunieta chciałbym...
Top Bottom