Search results

+
  1. Q

    Performance Issues / Poor Optimization

    Hello. My monitor does aspect ratio 16: 9 and support 1920 × 1080. When i force run in fullscreen mode using the "-fullscreen" parameter the game crashes and won't start. :(
  2. Q

    Performance Issues / Poor Optimization

    Hello. I run the game on full hd 1920x1080. Alt + enter does not work because there is no fullscreen tab in the game options.
  3. Q

    Performance Issues / Poor Optimization

    Hello. Strange thing, after running the game on Windows 7, I can't run the game in full screen mode. A friend with Windows 10 has this option. I will add that I have the latest nvidia drivers. Does anyone also have such a problem and how to deal with it? Thanks
  4. Q

    Cyberpunk 2077 nie ma trybu pełnoekranowego w opcjach w systemie Windows 7.

    Dzień dobry. Dziwna rzecz, ale po uruchomieniu gry na Windows 7 nie mam możliwości włączenia gry w trybie pełnoekranowym. Znajomy z systemem Windows 10 ma tę opcję. Dodam, że mam najnowsze sterowniki nvidii. Czy ktoś też ma taki problem i jak sobie z tym poradzić? Dzięki
  5. Q

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    U mnie wygląda to tak wróciłem do sterowników 350.12 i Wiedźmin 3 chodzi gładko przez pewien czas a później co kilka minut zatrzymuje i znów rusza. Zaczyna się tak dziać kiedy waży około 4,6 w ramie (mam 8gb). Nie mam błędu ani wyjścia do pulpitu tylko na chwile się (frezzuje) staje w...
  6. Q

    Gra zawiesza się co kilka minut

    Gra zawiesza się co kilka minut Wiedźmin 3 chodzi gładko przez pewien czas a później co kilka minut frezz i znów rusza. Nie ma errora ani wyjścia do pulpitu tylko na chwile się frezzuje (staje w miejscu). Nie wiem czemu na samym początku przez powiedzmy 15 minut jest dobrze a później frezzy co...
  7. Q

    Wiedźmin 3 - grafika

    Tak tylko ten "kompletny" produkt pociągnęły by kompy za 5000 zł na low detal tak jak nowe wymagania do najnowszego Batman.
  8. Q

    Wiedźmin 3 - grafika

    Wszyscy którzy narzekają na grafikę powinni pamiętać że są mody ,które mogą ją poprawić znacznie. Spójrzcie na Skryim enb, skyrim realvision mod lub wiedżmin2 enb mod. Gwarantuje wam koledzy ze w przeciągu miesiąca wyjdą pierwsze mody które poprawią grafikę. A za rok większość W3 nie pozna...
  9. Q

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    To i tak macie dobrze bo ja mam status "w realizacji".
  10. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    W tym temacie należy przytoczyć link z wywiadem prezesa CDP. http://tvn24bis.pl/tech-moto,80/wiedzmin-3-pozniej-cd-projekt-przesuwa-premiere-gry,496773.html Posłuchajcie co mówi.
  11. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Dla narzekających odnośnie prac W3 tak idzie robota w CDP Red macie tu https://www.youtube.com/watch?v=JAkpPdZSK6I
  12. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Osobiście nie wierzę że z grą dzieje tak źle jak wielu tutaj pisze. Koronnym argumentem mogą być proszę państwa pieniądze. Spółka CDP.SA straciła dzisiaj 160 mil za samo opóźnienie gry w przypadku crapu lub jej niewydania może zbankrutować. Rada nadzorcza na 100% ma wgląd w to jak zaawansowane...
  13. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    http://www.biztok.pl/tech/opoznienie-wiedzmina-iii-cd-projekt-stracil-160-milionow-na-wartosci_a19206 proszę :D tu masz jeszcze giełdę http://biznes.onet.pl/gielda/profile/cdproject,101,0,3973,profile-spolka.html
  14. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Aby ostatecznie uzmysłowić co niektórym płaczką atakującym Redów za to że przełożyli grę przytoczę 2 cytaty które pokazują o jaką stawkę walczą twórcy. "Sytuacja w przypadku CD Projekt, jak i wielu innych polskich producentów gier, wygląda tak, że oddanie do użytku niedoskonałego produktu, może...
  15. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Uważam że decyzja o przesunięciu premiery jest właściwa. Nasuwa się jednak pytanie czy przesunięcie premiery ma bezpośredni związek z portem na konsole czy jest raczej spowodowane poświąteczną sytuacją rynkową w branży?
  16. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Na jakiej podstawie jeżeli oczywiście można zapytać tak twierdzisz?
  17. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Jak pisałem w wcześniej uważam że Redzi dobrze zrobili przesuwając premierę gry. Gra na konsolach musi działać na 100 % ponieważ na tych platformach zamkniętych ciężko o szybki hotfix. Natomiast moją propozycją na "goroące głowy" jest wypuszczenie benchmark-a gry który zarówno pozwoli...
  18. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Spoko mają parasole przed "shitstormem" :D
  19. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Powiem tak jeżeli ktoś myśli (nie pije tutaj do ciebie deymos nie chcę cie obrazić) że w ciągu 3 miesięcy ze średniaka da się zrobić arcydzieło to raczej się myli i to grubo (oczywiście wiedźmin ma być arcydziełem). Wydaje mi się że gra na pc prawdopodobnie jest już dawno ukończona na 100...
  20. Q

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Ale kto to stworzył "rozbuchaną wizję gry"? Moim zdaniem "Hype" nakręcili sami gracze uznając że będzie to objawienie wszech czasów. Tak naprawdę Wiedźmin 3 będzie bardziej rozwiniętą wersją Skyrim-a z rozbudowana fabułą, dobrym systemem walki i dobrą grafiką. Naprawdę nie rozumiem niebotycznie...
Top Bottom