Search results

+
  1. P

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Rock hmmmmmmmmMoże Queen , Guns N' Roses i czasami cream o którym ani słowa od was!!!
  2. P

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    No w sumie tak ale zobaczymy dopiero jak się gra ukaże
  3. P

    Muzyka i dźwięki w grze

    Tiborpewnie że warto czekac zresztą warto czekac na wszystko co jest z wiedzminem zwiazane najlepszy jest makaron mieszany zeby uzyskac dzwiek jedzonego świeżego mięsa
  4. P

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Ludzie to tylko trailer, a jak naprawde bedzie wygłądała gra - nikt nie wie!!!!Może nawet w niej nie być elementów animacji przestawionych w trailerach!!! Także naprawde nie ma sie czym martwić, myśle że polscy programiści dopracują grę co do najmniejszego szczegółu i bedziemy poprostu grać w...
  5. P

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    no napisz cos dziecko niespodzianka sie ucieszy!!!!!
  6. P

    GAMES CONVENTION [GC] w Lipsku

    ale ja bym chcial cos z wiedźmina!!!Jak ktoś byłby tak miły z zrobił mi avatar z tego plakatu wiedźmina w zielonym lesie wyciąć tylko jego samą głowę!!!!!Bardzo please
  7. P

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Nie czytałem całego wiedźmina więc co do znaku aard chyba mozesz mi wybaczyć!!!!A zapodał napisałem z przyzwyczajenia sam nie trawie (słowo hip hopowe) hip hopu!!!!!Lubie spokojną muzę np z filmu Braveheart albo lekki rock!!!!!!
  8. P

    GAMES CONVENTION [GC] w Lipsku

    Ale jak mam to wyciąć
  9. P

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Musze jeszcze raz przesłuchać tego alarma!!!!!!!!!!A co tego znaku Quen to wydaje mi się że geralt faktycznie wtedy zapodał znak quen!!!!A jak strącił tego graviera z wież to chyba był ART czyż nie??pozdr.
  10. P

    GAMES CONVENTION [GC] w Lipsku

    Do tiborDobra nic się nie stało (chciałem tylko coś napisać zeby nie było że z wami nie gadam)A Avatar Mi się spodobał i dlatego pożyczyłem... po drugie nie wiem jak zrobić swój(może mi pomożesz???pozdro i pokój do tibora
  11. P

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Do TiborŻołnierz nie krzyczy alarm tylko AliveA w całosći "on żyje, wszcząć alarm"
  12. P

    GAMES CONVENTION [GC] w Lipsku

    Wielkie dzięki Xa'ant za miłą odpowiedź!!!!!Widać niektórzy nie potrafią akcepnować "nowych" tylko się z nich nabijać (ale trudno)Wielkie dzięki szczególnie za wyrozumiałosć!!!!!
  13. P

    GAMES CONVENTION [GC] w Lipsku

    Ja też chciałbym tam pojechać!!!!!A tak wogóle to gdzie to sie odbywa?????pozdr.
  14. P

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Ja tez tego nie kapuje zabardzo:)
Top Bottom