Search results

+
  1. V

    Przeglądarki internetowe

    Bazylik: IE7 beta została udostępniona subskrybentom MSDN.Opinie o przeglądarce są więcej niż nieprzychylne - IE dorobił się kilku rzeczy które konkurencja ma od dawna (karty itp.), ale jego działanie jest tak samo tragiczne jak było.http://forum.alternatywa.info/viewtopic.php?t=713
  2. V

    Przeglądarki internetowe

    Filtr Firefoksa przed załadowaniem pliku z bazą reklam zachowuje się podobnie. :) Ad. 1 - przecież szybciej działa wpisać (o ile już wcześniej się było na tej stronie) dwa pierwsze znaki i raz czy dwa kursor w dół?Ad. 2 - adblock bez ustawionych filtrów jest nic niewart, dobre filtry z Internetu...
  3. V

    Przeglądarki internetowe

    Wybacz, MS nie udostępnił im przecież źródeł engine IE, bo wtedy by nie korzystali z oryginalnego engine. Wydaje mi się jasne i wyraźne że z niego korzystają w niezmienionej formie. No patrz - wchodzę Firefoksem gdziekolwiek - nie ma absolutnie żadnej reklamy. Po instalacji pluginu należy tam...
  4. V

    Przeglądarki internetowe

    Maxthon nie musi nic zżynać, on po prostu używa engine IE. Nie może go zmienic, bo ma zamknięte źródła. Raczysz zauważyć że Twórcy Wiedźmina dostali kod źródłowy Aurory. Wiesz chyba co to za różnica mieć kod a nie mieć kodu? Śmiem twierdzić że engine wyświetlania nie zmienili, więc błędów...
  5. V

    Przeglądarki internetowe

    No patrz, a u mnie Firefox/Opera szybkością zabijają cokolwiek opartego na IE. Co już jest wystarczającą wadą do dyskwalifikacji tej przeglądarki jako domyślnej. Co w tym dziwnego że się osobno ustawia opcje i otwiera osobno? To jest normalne. Taka np. Quanta używa engine Kate, a opcje ustawia...
  6. V

    Wiedźmin a Linuks...

    Lord Koniu -> oczywiście że można. Kwestia wyboru bootloadera (czy zostawić windowsowy i kombinować z obrazami jądra czy zainstalować linuksowy), ale problemów nie ma.Eddie (post poniżej): żartujesz, prawda? Zresztą zostawię to bez komentarza, do takich tekstów służy PM, a nie ten temat.
  7. V

    Wiedźmin a Linuks...

    Tak, zgadzam się że odstetek linuksowych graczy jest znikomy. (chociazby dlatego że gry się pisze pod Win, to skutek, a nie przyczyna)Tak, można wgrać drugi, nawet trzeci i czwarty system. Ja to wiem.Nie, nie problem wgrać sobie drugi system.Ale: tak, jest to problem, gdy tym systemem jest...
  8. V

    Wiedźmin a Linuks...

    Nie masz racji. Na chwilę dzisiejszą po zainstalowaniu przykładowo Ubuntu masz system gotowy do pracy. Jakiekolwiek zmiany w konfiguracji, których mógłby chcież Zwykły Użytkownik są dostępne w graficznych konfiguratorach. Wiedza potrzebna do normalnej pracy jest ZEROWA. Koszta są...
  9. V

    Wiedźmin a Linuks...

    No cóż, mimo śmierci (naturalnej) tego tematu, ciekawe jestem czy przez czas od ostatniej odpowiedzi (ponad rok temu) coś się zmieniło? Czy rozważane jest portowanie, ew. zlecenie portowania firmie trzeciej? (mówię firmie, myślę Loki Software :)) Tak? Dziwne.. Mi się jakoś udało nie mieć... :)...
Top Bottom