Search results

+
  1. U

    "Forgotten Land" zespołu Riverside będzie promował Wiedźmina 2

    Riverside bardzo dobra dobra! Świetna kawałek. Me likey!OK to teraz kto pisał PR? I kto uważa, że maciupeńke przesadzili? Ktoś pisał Tuwima i tą piosenkę?
  2. U

    "Forgotten Land" zespołu Riverside będzie promował Wiedźmina 2

    Chędożyc Riverside, kto pisał dzisiaj maturę?!
  3. U

    "Forgotten Land" zespołu Riverside będzie promował Wiedźmina 2

    to raczej powinno iść "znany na całym świecie Wiedźmin, będzie promował polski zespół Riverside" ; )
  4. U

    Nowa twarz Geralta

    @UPNajnowsza wersja twarzy z gry jest, z tego co się orientuję, w gameplayu prison break.
  5. U

    Nowa twarz Geralta

    Czy ja dobrze rozumiem? Według REDów twarz z okładki to jest ta twarz tylko z większą ilością szczegółów?
  6. U

    Nowa twarz Geralta

    Z całym szacunkiem, ale pytania do tej ankiety są co najmniej nietrafione."Jest nieco za stary, ale w sumie pasuje do książkowego pierwowzoru. " - tego typu opcje są nie na miejscu. Jeśli ta ankieta ma oddawać jako takie stanowisko odbiorców, to wybór powinien być pomiędzy: "Podoba mi się" "Nie...
  7. U

    Nowa twarz Geralta

    Jimp, czy spoiler obejmuje cały post? Bo doszedłem do "Geralt" i się zatrzymałem?; ) Dobrze przynajmniej, że na tej okładce nie widać kucyka. Taka stara twarz z kucykiem byłaby trochę... perwersyjna? ; )
  8. U

    Nowa twarz Geralta

    Popiersie z naciskiem na piersi ! : ))
  9. U

    Nowa twarz Geralta

    Bez obaw. Biorąc pod uwagę to jak został postarzony Geralt, to Vesemir w grze będzie wyglądał tak:Co do okładki, to podpisuję się pod powyższymi opiniami obiema płetwami. REDzi poszli na łatwiznę i efekt... nie jest zły, ale mógłby być o wiele lepszy. Słuszna uwaga. Różnica jest dosyć wysoka...
  10. U

    Nowa twarz Geralta

    @Hostile Owszem, muszę ; ) Przez ponad rok musiałem tolerować wieczne jęczenie o kucyku, to teraz czuję się upoważniony i usprawiedliwiony do nachalnego wyrażania swojego zdania na temat twarzy spróchniałego Geralta ; ) @Rosaliusz Forum to jest miejsce na dyskusje właśnie, nie konfederacja...
  11. U

    Nowa twarz Geralta

    Błąd. Czytałem. Wczytaj się w moje posty to zobaczysz o co mi chodzi.
  12. U

    Nowa twarz Geralta

    Czytałem. Widać, że nie czytasz ze zrozumieniem. Kto nie czyta ten nie rozumie.
  13. U

    Nowa twarz Geralta

    No to jest akurat fakt, nie mógłbym przejść obok niego obojętnie. Z pewnością pomógłbym mu przejść przez ulicę i spytał, czy nie nie potrzebuje pomocy w dojściu do domu. Czy miecze na plecach tego GerOLDa to nie jest nietakt? Taki balkonik bardziej by pasował!@Down Hiperbolizuję. Motyw staruszka...
  14. U

    Nowa twarz Geralta

    Może jak podniesiemy trochę krzyku to REDom da to coś do myślenia. Okładki pewnie nie zmienią, ale może przynajmniej nie będą wpychali tej twarzy do artów, plakatów, czy jakichś komercyjnych spraw typu zeszyty.Ja nie płaczę...no może trochę... ja krzyczę. Twarzy, która odniosła stuprocentowy...
  15. U

    Nowa twarz Geralta

    Dokładnie@Wielki SzuMax 50 lat? Nasz premier ma 54 lata a mógłby robić za wnuka tego GerOLDa...o przepraszam...Geralta.
  16. U

    Nowa twarz Geralta

    To nie jest TYLKO okładka. To jest AŻ okładka. Ludzie kierują się takimi rzeczami przy zakupie. Nie wiem jak to w ogóle zostało zatwierdzone przez dział marketingowy? Graficy chyba zamknęli się z komputerem w pokoju przed ludźmi z marketingu i to że ta twarz jeszcze jest na stronie...
  17. U

    Nowa twarz Geralta

    Powtórzę to co napisałem na facebooku;Geralt now looks like my 80years old grandpa... who's dead.you've totally screwed up Geralt's face, sorryPrzesadziliście, to nie jest odwzorowanie Geralt z książki, co najwyżej starego Vesimira. Geralt, owszem, był niezbyt ładny, niezbyt młody, ale nie był...
  18. U

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy jakiś kompetentny RED byłby na tyle miły i powiedział mi, jak wygląda ( jak na razie ) sytuacja W2 na laptopach? A dokładniej, czy mogę kupić TEGO LAPTOPA, bądź tego TUTAJ bez obawy że Wiedźmin 2 na nich nie pójdzie? Domyślam się, że nie rzucicie specjalnie dla mnie wymagań na tą chwilę :)...
  19. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Bardzo fajny wywiad :) Niemalże identyczne słowa padły napisane przez REDa na forum, kiedy ktoś się pytał o najwyższy poziom trudności w Wiedźminie 1. Siła! Rocket fuel! Nie jakieś dziadostwo! Aż nie chce mi się wierzyć, że REDzi rzeczywiście przejęli się tym, że niektórym nie podoba się kucyk.
  20. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ale twarz Geralta z tego gameplaya jest już (niestety) nieaktualna, tak?
Top Bottom