Search results

+
  1. U

    gram.pl

    A mi wogóle nie chcą dostarczyć. Ml twierdzą że CDP pozwolilo im wyslac mi paczke dopiero 29, czyli za jakis tydzien. Porazka, tak chamsko mnie potraktowaliscie ze sie kurw.. wiecej nie da!!!!
  2. U

    gram.pl

    Poczekam jeszcze, może do 12 się zmieni status na odebrany przez kuriera. A jak nie to sobie przed premierą nie zagram. Najbardziej mnie denerwuje to, że wysyłam maile do CDP a oni maja je gdzieś. Już nie mam siły do tej pseudo preEK :(
  3. U

    gram.pl

    A do mnie gra nie doszła, dalej siedzi w magazynie i dalej twierdza ze pozwoliło im CDP wysłac mi dopiero 29 października. Bardzo fajna premiera ;/
  4. U

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Ty przynajmniej masz grę. A mi nie przysłalo ;/ Od kiedy to na laptopach się gra?
  5. U

    Video czat z Vaderem - wejściówki do zdobycia

    Vader-Sword of the witcher
  6. U

    gram.pl

    Mam taką sama sytułacje sephirath. Mieszkam w Nowym Sączu. Paczka jest w moim mieście od wczoraj od ok 10.00(oczywiscie mi jej nie dostarczono). Dzis dzwonie a jakaś kobieta mówi, że mi dowioza popołudniu. Teraz dzwonie i mówią, że jest odgórny nakaz ze strony CDP zebym otrzymal paczke dopiero...
  7. U

    gram.pl

    Dzwoniłem przed chwilką do DPD i miła pani obiecała mi, że dziś kurier do mnie przyjedzie z paczką ale dopiero w godzinach popołudniowych bo od południa zaczynają rozwozić. Tak więc mam nadzieję, że już dziś zagram. PS: Bardzo nieładnie wyszła ta preorderowa premiera ze strony CDPROJECT
  8. U

    gram.pl

    u mnie tak samo, odwiózł przesyłke spowrotem. Ale najlepsze jest to, że kilka razy auta dostawcze przejechały koło mojego mieszkania ;(
  9. U

    gram.pl

    Myślisz, że się w tydzień wyrobią....hahahhaha ;) Dobrze że wyslą nam w pudełku te CD a nie w jakiejś kopercie czego można by się było po nich po tym wszystkim spodziewać. Stracili moje poważanie napewno.
  10. U

    gram.pl

    Ciekawy jestem co dostaniemy jako rekompensate, pewnie jakieś badziewie typu naklejki podkładka z jakiegoś syfnego materiału czy coś. Pamiętacie, że mamy obiecany plakat za wcześniejszy incydent? ciekawy jestem czy go otrzymamy
  11. U

    gram.pl

    True, true. W takim przypadku możemy ich pozwac do sądu, niewywiązali się z umowy z konsumentem. hehe
  12. U

    gram.pl

    Racja kupować będę ale jestem lekko wpieniony więc się wyżyć muszę. A swoją drogą to w końcu dostaniemy elementy EP a dosla koszulke artbook i inne z EK?
  13. U

    gram.pl

    To jest jak juz pisałem żenada. To już nie będzie EK ani pre order i gówno z całej kampani reklamowej. Na przyszłość nauczcie się najpierw planować a dopiero potem się bierzcie za takie rzeczy!!
  14. U

    gram.pl

    Płacę 199 zł za EK przed premierą, a to już nie będzie EK preorderowa kurde. Równie dobrze mółbym sobie zakupić EP w empiku a na allegro po premierze artbook i medalion. I pewnie jako rekompensate dostaniemy naklejki lub jakąś pierdołę, ale co ja mam se to na d... nakleić ja chce preorder a nie...
  15. U

    Co nieco o sprzęcie

    Ja wolałbym doskładać sobie więcej kasy i kupić coś lepszego niz kupywać karty zeby sie zalapac na daną grę i o takich właśnie przypadkach mówię. Pozdro
  16. U

    Przewodnik po rasach w Wiedźminie na IGN.

    Czyż to nie piękne?Swoją drogą jak na RPG to wg was mało czy dużo ras: elfy,krasnale, ludzie,driady,gnomy ??;) Amerykanie zawsze mieli inne podejście...takie "odrębne", że tak powiem ;)Zazdrościmy im a widać nie ma czego ;]
  17. U

    Przewodnik po rasach w Wiedźminie na IGN.

    Krótki ale treściwy, mam pytanie co do driad, czy model driady ma przyklejone włosy do ciała (dla drobnej cenzurki) czy swobodnie się one poruszają. Oto fotka
  18. U

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    chodzi ci o rysowanie np na piasku, murach czy właściwie złozony znak Yrden?? 8) :D :D :D ;)
  19. U

    Intro Wiedźmina - filmik Bagińskiego

    Rzeczywiście, animacja wciąga i oddaje klimat. Nie tak jak w innych produkcjach jakiś superhero zabija potwora samym spojrzeniem. Najlepsza animacja jaką widziałemPozdro
  20. U

    Przewodnik po rasach w Wiedźminie na IGN.

    O ciekawe. Dzięki CDP, teraz jeszcze game(boi się...)coś tam ;)
Top Bottom