Search results

+
  1. L

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Pomimo posiadania arcymistrzowskich schematow nie moge ich wykonać u rzemieślników. Po prostu ich tam nie ma.. Natomiast w dziale rzemiosła Geralta wszystkie sie znajdują.. Udało mi się wykonać zbroję mantikory i po jakimś czasie też zniknęła w dziale u rzemieślników..
  2. L

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ostatnio zacząłem przechodzic wieśka po raz drugi i o wiele bardziej zwracam uwage na drobne detale takie jak lot ptaków, zachowania ncp, rozlegla panorama, oswietlenie. Echh wczesniej biegalem tylko od zadania do zadania, a teraz na spokojnie wszystko zwiedzam na luzie. No i jedyne czego mi...
  3. L

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Chyle czoła REDOM. Ten dodatek pochłonął mnie do reszty. Klimat i fabuła stoi na niesamowicie wysokim poziomie. Krew i wino kupuje w ciemno. Juz odkładam oreny.. Ps. Widok walczących pająków z niedzwiedziem bezcenny:)
  4. L

    Przedmioty znikające w Nowej Grze + w 1.10

    Zauważyłem że część dlc nie działa poprawnie, bądź wcale nie dziala... Rynsztunki poznikały, niektórych fryzur nie da się zmienić, a w misjach występują bugi przez co nie da się ich ukończyć. Echh co nowy patch, to nowe błedy i aż odechciewa się grać. Gram na ps4(NG+)
  5. L

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Aktualizacja zacna:) zauważyłem że płynność na ps4 znacznie się zwiększyła. (Widać to zwłaszcza podczas jazdy na Płotce) Jedynie co mnie zaskoczyło to to że straciłem cały zestaw rynsztunku wilka, wraz z mapami a w miejscach gdzie powinny się znajdować ich nie ma...
  6. L

    AI i zachowania zwierząt i potworów poza walką

    W jednej z jaskiń zauważyłem jak Trolle walczą z nekkerami, ale że sobie średnio z nimi radziły to im dopomogłem z plugastwem
  7. L

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Zbroja wilka wygląda naprawdę fajnie, choć spodziewałem się że wyglądem będzie przypominać tą z pierwszej części wiedźmina. Ps. Błagam Redzi dajcie jakąś skrzynie bo już brakuje mi miejsca w ekwipunku, a chciałbym skompletować wszystkie wiedźmińskie zbroje jak i miecze;P
  8. L

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Podobnie miałem z ghulami. Na początek jak zobaczyłem że są tylko 2 to skoczyłem na nich z nadzieją szybkiego expienia, jednak gdy obok pojawili się kumple i było ich ok 8 to już nie było tak wesoło... Geralt poległ z kretesem ;P
  9. L

    Wiedźmin 3: platformy

    Dokładnie to samo zauważyłem. Po mocnych starciach miałem małe rozdarcia na kaftanie. Dobrze to widać w cutscenach.
  10. L

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Edycja kolekcjonerska jak i gra wyglądają obłędnie;) Figurka robi niesamowite wrażenie. Niestety rękojeść miecza Geralta była ułamana i muszę użyć kropelki by się jakoś trzymało;( No ale to mały szczegół w porównaniu z niektórymi figurkami, które miałem okazję oglądać... Zastanawiam się tylko...
  11. L

    Pobieranie DLC i patchy

    Też szukałem tego dlc na playstation store, ale wygląda na to że nie ma...;/
  12. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Do mojego miasta EK dotarła o 2 w nocy. Po 7 45 odebrał paczkę kurier i czekam i czekam.. i już nie wiem co ze sobą zrobić;/
  13. L

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    A jutro tak będę przeżywał premierę wieśka 3;) https://www.youtube.com/watch?v=sXasCjUTNpE
  14. L

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Po raz kolejny przyszło mi na myśl stwierdzenie że ,, preorderzy to frajerzy'' ;/ Echh po cudownych zwiastunach ,gdy tylko pojawiła się okazja zamówienia edycji kolekcjonerskiej zaraz zamówiłem z nadzieją że będę miał super full wypas kolekcjonerkę. Niestety już pierwsze gameplaye mówiły mi że...
  15. L

    Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy

    Wczoraj oglądałem kilka razy przed zaśnięciem. Następnie z samego rana, zaraz po przebudzeniu...i wciąż nie mam dość;). Klimat wgniata mnie w ziemie i nie mam siły powstać. Gałki oczne niemal się rozpłynęły pod wpływem doznanych emocji, a serce dostało palpitacji... Byle do wtorku. Chyba idę się...
  16. L

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Spokojnie ja też mam. Myślę że najpóźniej ruszy to 18 i 19 będziesz już miał na miejscu;)
  17. L

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    I tym sposobem przekonałeś mnie by również kupić kompedium;) Jak już szaleć to po całości. Ps. Ciekawe o której godzinie pojawi się ten day one patch?
  18. L

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    W Saturnie będzie noc z wiedźminem. Zaczną sprzedawać od 23 h 18.05.2015 Także wszyscy już będą grać sobie w nocy a ja będę czekał na kolekcjonerkę póki kurier nie przyjedzie;(
  19. L

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Teraz to zaczynam się martwić o jakość figurki;/
  20. L

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Dlatego ja od 19 maja biorę urlop wiedźmiński;)
Top Bottom