Łatka 1.10 - Lista zmian

+
Może masz łatkę ściągniętą ale nie zainstalowaną, albo podczas zasysania nastąpił jakiś błąd?
 
Napiszę tak, jeśli idzie o wydajność to nie zauważyłem, aby się coś zmieniło. Jaki przedział kl/s był wcześniej taki jest dalej.
Odległość rysowania obiektów nadal jest mizerna, a przycięcia podczas rozczłonkowywania oponentów nadal występują.
Spadek wydajności w czasie walki z mglakami jest nadal, więc nie wiem po co informacje na liście zmian o jakimś zwiększeniu wydajności w konkretnych sytuacjach, jak nic się nie zmieniło.
Jedyne rozwiązanie to włączyć freesync, bo nic się już na lepsze nie zmieni, a twórcy tylko mydlą nam oczy...

P.S.
Kartki na tablicach ogłoszeń dalej doczytują się z patologicznie bliskiej odległości...
 
I u mnie... dodatkowo dziwne znaczki w ustawieniach grafiki, o których już była mowa - to póki co jedyne błędy, które u siebie zauważyłem.
 
Aktualizacja zacna:) zauważyłem że płynność na ps4 znacznie się zwiększyła. (Widać to zwłaszcza podczas jazdy na Płotce) Jedynie co mnie zaskoczyło to to że straciłem cały zestaw rynsztunku wilka, wraz z mapami a w miejscach gdzie powinny się znajdować ich nie ma...
 
Też macie problem w zadaniu "Zaginieni górnicy" ? Nawet jak wybieram pokojową rozmowę z Trollem i nie zabijanie go, to po rozmowie i tak odpala się walka.Gram na PS4 i NG+
 
Zadanie Racja stanu jest naprawione, za to represje w novigradzie 2 dodaje do niezakończonych. Podczas
otwarcia bram między światami Geralt jest dalej mokry, chociaż nie ma tego plusku, tylko kropelki z niego lecą (przy rozmowie z Yennefer)
Geralt ma pochwy, reszta wiedźminów ich nie ma (sentyment do W1? :D)
po walce z Caranthirem gdy Geralt biegnie po Eredina nasz wiedźmin ma niewidzialną broń (miecze w pochwach)
W trakcie interakcji z postaciami jest rozmyte tło i widać dokładnie tylko Geralta i jego rozmówcę, po zakończeniu interakcji efekt rozmycia nie znika, trwa to jakieś 5 sekund i wszystko wraca do normy.
 
Jest też znacznie mniej rzucający się w oczy pop-in postaci. Wydajność również lepsza na PC. Ogólnie patch daje rady. Jeden glitch jaki wyłapałem to po założeniu rękawic z rynsztunku nilfgaardzkiego mój Geralt stracił ręce, a jego stopy zamieniły sie w pojedyńczą czerwoną bryłę. Również kilka skarbów do tej pory niemożliwych do zebrania zostało odblokowanych. Ponadto kilka terenów z DLC jest juz dostępnych, są co prawda puste, ale zwiedziłem już np. fajną wieżę na północ od Oxenfurtu.

Po zdjęciu już nie było bryły? bo u mnie też była ale miałem cały set nilfgardzki założony. Usunąłem przez to głupi sejwy bo myślałem ze to przez stary sejw i dlatego zacząłem od nowa już bez bryły:( Jeśli tak jest z nilfgaardzkim to nie będe go kupował.
 
@Marcin Momot orientujesz się może co to za 315MB aktualizacja na steamie się pobrała zaraz po tym jak pobrało ten patch który ważył 6.4GB? Na steamie zero informacji o tym.
 
Pobrałem pacha 1.10 kilka razy. "Waży" przy ręcznym pobieraniu ok 11 GB. Zainstalowałem i... Nie działały mody nawet te, które powinny działać na wersji 1.10.
GOG.GALAXY jednak ciągle "nie widział" aktualizacji więc pozwoliłem mu by ją pobrał. Ściągnął 16 GB. Mody działają.
Skąd tak duża różnica?
Wcześniej gdy "ręcznie" aktualizowałem do wersji 1.08 też było podobnie. Gra nie działała prawidłowo dopóki nie pozwoliłem GOG.Galaxy naprawić instalacji.
Wygląda na to, że REDzi stawiają na GOG.Galaxy zaniedbując "ręczne" instalatory. Trochę to nie w porządku, szczególnie jak ktoś przeinstalowuje grę.
 
Wielce mnie zedytowano, a niektórzy mają podpisy z przekleństwami i nic...
Bezsens...
Poza tym to, gra jest chyba oznaczona jako to całe pegi 18...
Inna sprawa, że nikogo nie obraziłem, a zostałem ocenzurowany!!!
 
Top Bottom