Search results

+
  1. V

    [Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

    Rozumiem, że są to propozycje gadżetów, które w niedługim czasie będzie można kupić
  2. V

    Najlepszy cRPG wszechczasów

    Zdecydowanie kochany "Wiedźmin" :) . Smaczku dodaje jeszcze fakt, że to polska gra - tym bardziej super!Natomiast po Wiedźminie najlepsza jest seria Star Wars: Knights of the Old Republic! Pomijając naszą rodzimą grę te nie mają sobie równych. Ten klimat, światy, misje - rewelacja.Obecnie niezłe...
  3. V

    MMORPG w jakie gramy

    Na horyzoncie pojawia się gra Age of Conan. Co o niej myślicie i czy są wśród Was tacy, którzy będą mieli ochotę w to zagrać?
  4. V

    Gry na których się wychowaliście

    Gry na których się wychowaliśmy? Hmm.... dobre pytanie.Tymi grami są:- Age of Empires- Heroes of MIght and MagicTo kultowe gry, na które poświęciłem wiele czasu. Prawie poleciała mi łezka :'(
  5. V

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Popieram w 100%
  6. V

    2012 - koniec świata?

    Uważam, że w 2012 roku nic się na Ziemi nie wydarzy. Być może w kosmosie będą miały miejsca zjawiska.Musimy sięgnąć do korzeni. Skąd ta data. Rok 2012 był typowany na czas wielkiej katastrofy przez cywilizację Majów (kultura prekolumbijska). Majowie byli niegdyś wybitnymi astronomami i...
  7. V

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Jeżeli chodzi o moje marzenie (życzenia ;-)) na temat Wiedźmina 2 to:1. rzadsze ładowanie między poszczególnymi lokacjami - bo w jedynce jest moim zdaniem mimo wszystko za często co jest trochę irytujące dla kogoś kto "zwiedza" i szuka przygód w różnych miejscach ;-).2. nowa postać - Geralt jest...
  8. V

    Jakiej kamery używacie?

    Gram z kamerą F3 (z nad ramienia). Bo w tedy wszystko lepiej wygląda i akcja jest dynamiczniejsza. Po prostu jesteśmy bliżej wydarzeń.
  9. V

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Niech zgadnę. Wilczy breloczek na pewno chcesz przerobić na wisiorek, czyż nie ? Bo mi ostatnio chodzą takie pomysły po głowie. Ale generalnie tak jak i TY też będę na niego polował. Oby łowy nam się udały wilku, heh. ;)
  10. V

    Pisma komputerowe

    Ja od czasu do czasu czytam CD-ACTION. Dla mnie osobiście to najlepszy magazyn komputerowy jaki jest obecnie dostępny na polskim rynku. Inne nie dorastają mu do pięt. Nie dość, że jest dużo dobrych artykułów, to jeszcze często dają pełne wersje fajnych gier.
  11. V

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie EP. Dlaczego? Bo w pełni mi odpowiada. Za niedużą kasę ma dużo fajnych dodatków, które z zupełności mnie zadowalają. Po za tym EP w tym pięknym etui i z tymi dodatkami wygląda dla wielu prawie jak EK ;D. Oczywiście prawie robi wielką różnicę, chociaż ... 8)
  12. V

    Bardzo dobra recenzja na IGN.com

    To fantastyczna wiadomość! Ale w przypadku wiedźmina nie mogło być inaczej. To gra na wysokim poziomie. Aż ciśnie mi się do ust zdanie: "Dobre, bo polskie".
Top Bottom