Search results

+
  1. Z

    Patch 1.5 do ściągnięcia już teraz!

    Dla wszystkich, którym po instalacji tego patcha Wiedźmin przestał się uruchamiać:Zobaczcie czy macie włączone pełne przyśpieszenie sprzętowe dźwięku (w xp panel sterowania>dźwięki mowa i urządzenia audio>dźwięki i urządzenia audio>zakładka audio>odtwarzanie dźwięku>zaawansowane>wydajność suwak...
  2. Z

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Dlatego napisałem (w pierwszym poście), że jesteśmy w pierwszej 30, a nie dwudzieści pierwsi. W PKB per capita będziemy niżej, jeszcze gdzieś indziej znów wyżej, lecz ta pierwsza 30 raczej wyjdzie zawsze- i o to chodziło. Ta lista jest tylko jednym ze wskaźników, najlepiej pokazuje silę...
  3. Z

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Można czegoś nie wiedzieć ale trzeba być czegoś pewnym zarzucając niewiedze innym. Polska Jest 21. na światowej liście PKB nominalnego, według Banku Światowego (źródło: http://siteresources.worldbank.org/DATASTATISTICS/Resources/GDP.pdf). Naprawdę nie widzisz że są miliardy ludzi którzy mają...
  4. Z

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Człowieku kupie Ci bilet do Korei Północnej czy Somali w jedną stronę... Żyjesz w jednym z 30 (40?) najbogatszych państw świata, wydajesz hajs na drogie, zbędne do przetrwania produkty (komputer) i jeszcze ciągle narzekasz. W dupach się poprzewracało, O!Ps. Taka już mentalność ludzka, znajomi...
  5. Z

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    IMO to Wiedźmin 2 istnieje już w głowach projektantów, outro jedynki jest praktycznie intrem kolejnej części więc fabularnie jest to rozplanowane. A czy zaczęli już przy tym grzebać? Tego nikt z nas nie wie.Pozdro
  6. Z

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    No to mu napisałem, że jako ozdobniki to wszystko możliwe, ale od razu poruszyłem też kwestie koni "użytkowych".Pozdro
  7. Z

    Termin premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej

    No to super! Im więcej modów tym lepiej :)Pozdro
  8. Z

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Przesyłki pocztowe to już nie kilka złotych a chyba z 10 (priorytet), Wirtualne Pieniądze brzmią rozsądnie (jeśli ktoś ma ;) ). Nie oszukujmy się- najrozsądniej tego nie kupować, a ściągnąć. Tyle, ze większość z nas zamiast rozsądku wybierze kolekcjonerstwo i zmysł estetyki :)Pozdro
  9. Z

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Eksportu postaci raczej nie widzę... Kazaliby zrobić save na koniec i ten zapis zostawić na dysku.Walka- IMO dalej będzie dużo walki, teraz ogólnie rpg idzie w tą stronę. Cały system jedynki opiera się na walce, nie ma niebojowych umiejętności, a wybór "walczyć czy nie walczyć" zastosowany w...
  10. Z

    Termin premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej

    Jeśli będzie dostępna tylko w formie wysyłki to długi czas ściągania zostanie przewyższony czasem oczekiwania na paczkę...btw. w tym filmiku:http://pl.youtube.com/watch?v=NvZH_fSZqyM&feature=relatedJakaś pani mówi, że oprócz Ceny Neutralności będą jeszcze dwa mody (pierwszy robiony w ich studiu...
  11. Z

    Galeria Blackberry

    Green stuff (wspomniana zielona masa z bitewniaków) jest dość fajnym materiałem. Dorabiałem z niego elementy do Warhamera, łatwo się modeluje i maluje.Pozdro
  12. Z

    Galeria Blackberry

    O ja ;D Super ten stworek! Jak z muminków, naprawdę ładny.Pozdro
  13. Z

    Gry komputerowe

    A szczerze mówiąc nawet nie załapałem. No cóż zdarza się najlepszym ;D. Ale do kłótni o podpisik wracać już nie będę...Ale co do reszty (o ME) to dalej uważam, że to bardzo dobry cRPG.Pozdro
  14. Z

    Gry komputerowe

    Szkoda, że nie jeździmy dorożkami i mamy elektryczność... Polskie produkcje? A oprócz Wiedźmina są jakieś sensowne? (nie licząc modów). Okazało się, że Polacy mogą zrobić super grę, ale czemu zaraz uzurpować sobie prawa do całego gatunku? Poza tym te "czarno-białe" klasyki też za bardzo polskie...
  15. Z

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Pewnie kupie żeby mieć na półce choć logiczniej byłoby po prostu ściągnąć ;)Pozdro
  16. Z

    Gry komputerowe

    Sorry ale grałeś w Mass Effect (w Fallouta jeszcze nie mogłeś)? To naprawdę dobra gierka i nie wiem czemu miało służyć "fast food"? Że inny system walki? Czy może trójwymiar? Wiesz przypominasz mi kolegę który powiedział, że "Nienawiść" (La Haine) to ambitny film. Na moje zdziwienie...
  17. Z

    Klony

    Mogę przełknąć sklonowane postacie z którymi Geralt nie wchodzi w interakcje. Tak jest wszędzie i tu kolorowe ubranka pomogą. Jednak to, że powtarzają się npc, które są dla fabuły ważne (Siemko, Vaska, Rybak, Wielebny) jest już więcej niż denerwujące.Pozdro
  18. Z

    Wasz ulubiony potwór

    Najbardziej lubię bossów, a irytują mnie utopce i inne głupki, które atakują (np. w V akcie) masowo, zabija się je jednym igni, dostaje tylko 1PD, a spowalniają i wkurzają gdy lepią się jak rzep do psiego ogona.Co do skolopendromorfa to można go także podpalać jeśli jest pod ziemią (chyba jakiś...
  19. Z

    Najbardziej nie lubiana/denerwująca postać w grze

    Ankieta jest zmanipulowana! ;)Mnie zdecydowanie najbardziej wkurzał Alvin. Za całokształt, za to że jest (coś jak mały Anakin w E1 Gwiezdnych Wojen). Wkurzał mnie jego głos, zachowanie, szantaże ("powiem Shani, że byłeś niedobry"). Gdyby, jak w starych dobrych rpg, można było zabijać wszystkich...
  20. Z

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Po to żeby walczyć tak efektownie i skutecznie jak np w intrze ;). Generalnie to Geralt bardzo ograniczony ruchowo jest. W skakanie bo dachach nie wierze ale jakieś proste ruchy do pomocy by się przydały (wkurzające jest gdy nie można przeskoczyć małego płotka). Jednak będzie to możliwe jedynie...
Top Bottom