Search results

+
  1. D

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    Dzięki sprubowałem tak jak radziłeś ;) i faktycznie po rozwaleniu tych salamander Dedektyw na chwile zniknoł a potem mnie wezwał i rozpoczołem "anatomie zbrodni" w końcu gra ruszyła. DZIĘKI WSZYSTKIM KTÓRZY STARALI SIĘ MI POMÓC
  2. D

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    To znaczy sugerujesz żeby np.uniewinnic pozostałych i wtedy rozpocznie się zadanie "anatomia zbrodni"? Może i Masz racje z Baraniną to nie ma problemu ale z tego co wiem aby uniewinnic Kalksteina trzeba miec własnie ukończoną między innymi "anatomie zbrodni" lub właśnie "Wdziecznośc grabarza"...
  3. D

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    Z tego co wiem (wkońcu zajrzałem do poradnika) to jak Raymond się odezwie to można zacząc "Anatomie zbrodni" a do rozpoczęcia "wdzięcznosci grabarza" trzeba miec rozpoczęte "co kryje prawda".No i niby wszystko mam tak jak pisze ale kurde i tak nie moge rozpocząc zadania z grabarzem.Może ktoś ma...
  4. D

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    W zbroje nie zainwestowałem ponieważ nie mam narazie kasy,ale nie to jest najważniejsze w tym momencie. Mnie interesuje jak rozpocząc "wdzięcznośc grabarza"
  5. D

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    mam skończone "Podejrzany Vincent,Vivaldi,Talar,Leuvaarden" został mi Baranina i Kalkstein.Prubowałem ostatnio wejśc do Dedektywa ale tam u niego są podajrze salamandry i mnie uśmiercają.Jak ide do grabarza to nie w rozmowie żadnej kwesti żebym mógł rozpoczą zadanie "Wdzięcznośc grabarza"No i...
  6. D

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    Mam wielki problem.Nie moge wykonac "anatomi zbrodni" ponieważ Raymond nie wysyła po mnie nikogo(no ale to może dlatego że jak byłem wcześniej u niego to chlapnołem o niewinności Vincenta) Ale do rzeczy mam rozpoczęte zadanie "Co kryje prawda" (bynajmniej tak pokazuje dziennik) i chciałbym...
  7. D

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    A ja mam wielki problem.Nie moge wykonac "anatomi zbrodni" ponieważ Raymond nie wysyła po mnie nikogo(no ale to może dlatego że jak byłem wcześniej u niego to chlapnołem o niewinności Vincenta) Ale do rzeczy mam rozpoczęte zadanie "Co kryje prawda" (bynajmniej tak pokazuje dziennik) i chciałbym...
Top Bottom