Search results

+
  1. I

    Bugi

    Pomogło zainstalowanie dodatków osobno / na brak dźwięku w dialogach też.
  2. I

    Problemy z patchem 1.4

    Hehe ale blizna jest raczej w domyśle :) bo nie ma ani sceny ani słowa o tym. Ale dobra - czepiam się.
  3. I

    Problemy z patchem 1.4

    Zagrałem, wybrałem rzeź małych ludzików zwanych krasnoludami - Eskel faktycznie leżał ranny ale czy powinienem domyśleć się, że od tego ma bliznę a przygoda ta dzieje się przed oryginalną grą? bo nie nadążam.
  4. I

    Problemy z patchem 1.4

    Mam jeszcze głupie pytanie :) Czy ktoś zwrócił uwagę na Eskela? Na początku podstawowej gry ma wielką szramę przez cała twarz, a w dodatku nie ma po niej śladu :)Ja wiem, że to pierdoła ale jestem ciekawy czy to zabieg celowy czy przeoczenie? Czy może Wy macie Eskela ze szramą w dodatku tylko u...
  5. I

    Problemy z grą - inne

    Fakt - sorry, tym razem mój błąd.
  6. I

    Problemy z patchem 1.4

    No powiem Ci, że spędziłem kilka godzin na oglądaniu / czytaniu tego forum i moim zdaniem 80% to niepotrzebny spam. Trafnych rozwiązań jest tutaj może 10% a i sam sposób nigdy nie będzie efektywny jeżeli 20 osób jedna po drugiej zadaje zupełnie różne pytania. Ale nie mnie to oceniać - tak tylko...
  7. I

    Problemy z grą - inne

    Mam takie dość ciekawe moim zdaniem pytanie - czy ktokolwiek z Was w trybie kamery z bliska albo jakiejkolwiek widzi wiedźmina tak, jak na oficjalnych pseudo -...
  8. I

    Problemy z patchem 1.4

    Starałem się uzyskać jakąkolwiek odpowiedź dlatego wkleiłem i pytanie i rozwiązanie do 3 tematów.
  9. I

    Problemy z patchem 1.4

    Widzę, że to forum nie jest w stanie pomóc - a chyba twórcy stworzyli je właśnie po to?Jeżeli ktoś nie ma dźwięku lub jakieś artefakty graficzne - u mnie zadziałało ściągnięcie dodatkowych misji osobno, zainstalowanie i ODPALENIE OD NOWA a nie wgranie save'a. Nawet jeżeli to zrobicie ale...
  10. I

    Problemy z grą - grafika

    Widzę, że to forum nie jest w stanie pomóc - a chyba twórcy stworzyli je właśnie po to?Jeżeli ktoś nie ma dźwięku lub jakiekolwiek artefakty - u mnie zadziałało ściągnięcie dodatkowych misji osobno, zainstalowanie i ODPALENIE OD NOWA a nie wgranie save'a. Nawet jeżeli to zrobicie ale odpalicie...
  11. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Widzę, że to forum nie jest w stanie pomóc - a chyba twórcy stworzyli je właśnie po to?Jeżeli ktoś nie ma dźwięku - u mnie zadziałało ściągnięcie dodatkowych misji osobno, zainstalowanie i ODPALENIE OD NOWA a nie wgranie save'a. Nawet jeżeli to zrobicie ale odpalicie save, to dźwięku w dialogach...
  12. I

    Problemy z grą - grafika

    Ale jak nie klikam to niestety nie idą dalej - a w grze oczywiście idą :) No ale nie klikaniu tutaj rozmawiamy. Czy ma ktoś pomysł co zrobić z tymi trójkątami?
  13. I

    Bugi

    Coś takiego przypadkiem?http://inzmbl.home.pl/stuff/wiedzmin.jpghttp://inzmbl.home.pl/stuff/wiedzmin2.jpgBo ja niestety tak mam w dodatku.
  14. I

    Problemy z grą - grafika

    Bardzo proszę, ktokolwiek ma pomysł? Może mam zainstalować te dodatki osobno jeszcze raz? W normalnej grze jest ok, poza pierwszą sceną gdzie czarna ramka ma białe plamy - no ale olałem ten temat. Takie same plamy są na początku...
  15. I

    Problemy z patchem 1.4

    A nie wiesz co zrobić, żeby w ogóle były dialogi w dodatku? i grafika normalna? bo w grze jest wszystko - przynajmniej wstępnie. Ciekawe czy jak pogram dłużej to w końcu stwierdzę, że wolę wersję 1.3 bo jest wszystko ok.Poza tym, że nie mam dźwięku w dialogach mam takie 3/4 postaci w...
  16. I

    Problemy z grą - dźwięk

    Ten sam problem. Czy nikt nie zna rozwiązania?
  17. I

    Problemy z patchem 1.4

    Witam - nie znalazłem w tym wątku odpowiedzi na jedno proste i jedno trudne pytanie.1 - proste - jak uzyskać dźwięk dialogów :) JAKICHKOLWIEK - w dodatkowej misji oczywiście, jak na razie sprawdziłem parę saveów z 1.3 i jest GIT zwłaszcza z nowym porządkiem na składniki.2 - trudne - połowa...
  18. I

    Problemy z grą - grafika

    Witam - mam problem po instalacji patcha 1.4 próbując grać w Cenę Neutralności. Pomijając, że nie mam dźwięku dialogów oczywiście to połowa postaci (kluczowych) ma czarne trójkąty na ciele i się nie "animuje" np podczas rozmowy. Nie ruszają się po prostu, ani żadnej mimiki twarzy. Stery...
  19. I

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    Oj namieszaliście hehe :) Trzeba zyskać zaufanie Vincenta przynosząc mu parę rzeczy itd. Robiąc porządek w magazynie w slumsach tez. Wtedy da przepustkę i będzie ok. Jak zrobisz wdzięczność grabarza nie będziesz musiał robić żadnej cholernej sekcji, bo ciało rajmonda eliminuje pozostałych...
  20. I

    Bugi

    Taki drażniący bug związany z zadaniem "przyjaciółka z dawnych lat" otóż znikają mi same jaskółcze zioła. Miałem już 5 - quest się aktualizował. Potem dałem się zabić wiwerną, wgrałem save (zrobionego po zebraniu już 5ciu) i zostały mi tylko 2 :) idę już drugi raz wiedźmina i pamiętam że za...
Top Bottom