Problemy z grą - dźwięk

+
Status
Not open for further replies.
Widzę, że to forum nie jest w stanie pomóc - a chyba twórcy stworzyli je właśnie po to?Jeżeli ktoś nie ma dźwięku - u mnie zadziałało ściągnięcie dodatkowych misji osobno, zainstalowanie i ODPALENIE OD NOWA a nie wgranie save'a. Nawet jeżeli to zrobicie ale odpalicie save, to dźwięku w dialogach nadal nie będzie. Mało tego - po instalacji zniknęły mi te wkurzające strzałki w dialogach. Ktoś ma na to odpowiedź? :) bo podobno to było "usprawnienie" - więc czemu już go nie ma po instalacji dodatków osobno a nie razem z wersją 1.3 - 1.4?
 
A ja mam inny problem. Nie chciało mi się przeszukiwać całego forum, a że znalazłam taki dział to tu opiszę. Jeśli ktoś już o tym wspominał, będę wdzięczna za "nakierowanie" we właściwą stronę ;)Otóż tak. Już jakiś czas nie grałam w Wiedźmina... dziś postanowiłam go odpalić, więc włożyłam płytkę, wyłączyłam EAX (bo z eaxem mi nie działał) i włączyłam grę. Głośniki włączone i wszystko git ( wcześniej słuchałam muzyki więc z głośnikami wporzo) i tu się wkurzyłam bo nie mam dźwięku w grze. ??? :mad: Dodam że w ustawieniach itp wszystko jest dobrze. :(Potrzebuję pomocy. Nie lubię grać bez dźwięku...Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :wave:
 
Grę... A wcześniej działała normalnie... Zaraz odpalę jeszcze raz... A przygody "cena neutralności" i "efekt uboczny działały mi normalnie z dźwiękiem... W ogóle to kilka dni temu działał dźwięk normalnie... Własnie z kościoła wróciłam... :/ Ehh.. trza na różaniec chodzic podpisy zbierać :p
 
Nie... Nic nie robiłam... Już nawet ponownie uruchamiałam kompa.... wrrr.... cholera ... :wall: Działalo i nie działa...
 
Elainea039baeth said:
A co do Twojego pytania... instalowałam 2 gry ale to raczej nie powinno miec wplywu na Wiedźmina...
Chyba, że "ruszyły" któryś z systemowaych kodeków :(.Spróbuj zaktualizować DirectX i sterowniki audio.Jak nic nie da, to spróbuj zreinstalować Wiedźmina.
 
DirectXa mam 9.0c nie wiem czy jest nowszy... a z audio nie chce mi sie bawic bo w ogole mam porypany kompjuter :dead: :p Bo miałam vistę ale przeinstalowałam na xp i mialam problem w znalezieniu sterów... Hmm... Wiem, pewnie pomoże reinstalka Wiedźmaka. Myślałam że da się to zrobić bez tego, no ale cóż... może przeżyję... :pMimo wszystko Dzięki wielkie ;)Pozdrawiam :*
 
Siema,ja też nie mam dźwięku w grze. Nic a nic, ani w intro, ani w menu (chodzi o ER). Przed zainstalowaniem ER wszystko było OK. Oczywiście reinstalowałem podstawkę przed instalacją ER. A i co najciekawsze zauważyłem, że folder 'Sounds' jest totalnie pusty, nic tam nie ma.
 
Może ktoś odpowiedzieć czy są nagrane dialogi po polsku w Cena neutralności. Mam rozszerzenie kupione z empiku, wszystko instalowane na reinstalowaną podstawkę i w tej przygodzie są napisy ale brak dialogów.
 
malvegil said:
Może ktoś odpowiedzieć czy są nagrane dialogi po polsku w Cena neutralności. Mam rozszerzenie kupione z empiku, wszystko instalowane na reinstalowaną podstawkę i w tej przygodzie są napisy ale brak dialogów.
Są ale musisz ją zainstalować z płytki z materiałami dodatkowymi, którą powinieneś mieć w rozszerzeniu zakupionym w empiku. ;)
 
Ok dzięki - właśnie to zrobiłem i o dziwo dialogi są. Niezbyt to intuicyjne ( i nawet grafika przestała sprawiać problemy).
 
Okles, może przeinstaluj gre jeszcze raz... Ja nie miałam dźwięku ale teraz już nie sprawdzę czy nie było nic w folderze Sounds bo własnie reinstaluję wiedźmaka. Próbuj. Jak to nic nie da to sama nie wiem... może jak mi będzie działało to po prostu wyślę ci ten folder z dźwiękami i już :angel: ;) Powodzenia ;) :wave:
 
Wczoraj zaczęły się dziać problemy z dźwiękiem. Otóż niema go. Nie wiem co się dzieje, nie znam też przyczyny problemu. Ostatnio nic w systemie nie zminiałem, a wszystko pięknie działało. W innych grach i w systemie dźwięki/muzyka jest/są. Proszę o pomocWiem, że jest już temat związany z tym, ale tam nikt nie pomógł i nikomu się do tego nie śpieszyScalam, bo zakładanie nowych tematów na pewno w niczym nie pomoże ;)gbf
 
Ja mam to samo co powyżej ^^ reinstal gry nie podziałał, najnowsze stery są i DirectX... I to się stało nagle, ni z tego ni z owego...
 
Instalowałeś cokolwiek ???Żadnych zmian w opcjach gry ani konfiguracji komputera ???P.S.Na twoim miejscu zamknąłbym otwarty przez ciebie temat, nim go któryś z niebieskich zobaczy, bo za takie rzeczy można warna zarobić ;)
 
Nic nie zmieniałem, nie instalowałem, żadnych rewolucji w sprzęcie. Poprostu włączam gre i nie ma dźwięku....
 
Jak już opisywałam nie ma dźwięku ale nie w tym rzecz. Chciałam zapytać czy mogło się tak stać po instalacji SP3 ??? Tyle że nie pamiętam czy jak grałam ostatnio i działało to było to na SP2 czy już 3... :'(Edtt.. A i jeszcze jedno... Jak sprawdzić jakich sterowników potrzebuje do karty dźwiękowej? bo chciałam najnowsze ściągnąć ale nie pamietam jak sie to sprawdzało bo ostatnio (pod koniec wakacji) robił mi to kuzyn... Jak sprawdzam w everest to jest napisane Realtek ALC888 @ nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller PCI Ale nie wiem czy dobrze szukałam i nie umiem znaleźć do niego najnowszych sterów :(Dzięki z góry za pomoc ;)Editt2 Już rozwiązałam mój problem. :) Nareszcie :p Otóż trzebabyło tylko i wyłącznie zainstalować jeszcze raz sterowniki karty dźwiękowej. Ja akurat pobrałam jakieś z sieci (pisało że najnowsze) i wszystko działa jak w zegareczku ;)Pozdrawiam ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom