Search results

+
  1. D

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    No i tu się różnimy. Dla mnie ta karcianka ma mnie rozerwać odstresować. Prowadzę firmę i tam toczę wojny bez pardonu. Mam wchodzić na tą grę kopiować talię by toczyć wojnę za pomoca zżynania? Nie dziękuję postoję.Kończyłem studia gdzie miałem wszystkie egzaminy ustne więc tak mi zostało że nie...
  2. D

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    ]Ale jak grasz kartą "bo ją lubisz", a nie dlatego, że jest skuteczna i wzmacnia twoją talię, to nie rób zarzutów w stronę twórców. Większej bzdury nie słyszałem. To po co jest ten dowódca? A może skopiujmy kilka wariantów talii przed kazdym patchem pobierzesz sobie i będziesz pisał jaki to...
  3. D

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Dzięki za rady. Naprawdę z zainteresowaniem przeczytałem ale.... gdybym chciał grać Henseltem zrobiłbym to już dawno. Podoba mi się blocer i dlatego nim gram. Talię pod shani i natalisa posiadam i często nią wygrywam ale jak powiedziałem baaaaaaaaaaaardzo mnie nudzi. Porada co do rębaczy na...
  4. D

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Dijskra- losowy koleś fajny w środku gry lub na początku. Losowy finisher? No w sumie przy ciri 22 punkty jest totalem:P Gram tym samym i sorry stary nie jesteś w stanie nadążyć za wskrzeszaniem tych rębaczy. Mówisz o ułożeniu się talii przeciwko talii która nawet jak się nie ułozy to sobie...
  5. D

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Nie mam kart na inne talię. Miałem przerwę 6 miesięczną ze względu na szpital i operację. Teraz nadrabiam. Miałem najbliżej KP więc ją zrobiłem. Poza tym nienawidzę talii gdzie dokładam dokładam dokładam a poza tym nic nie robię. Mam kilka talii pod Radowida i udaje mi się wygrać czasami ale...
  6. D

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Wspaniale z Radowidem którym gram od zawsze nie jestem w stanie się przebić na rankedach. Mam i balisty i pod niszczenie i pod rycerstwo. Żadna z tych talii nie jest w stanie się przebić przez wojsko krasnoludzkie ani skellige tych PIER... gości z mieczami. Może mi ktoś wytłumaczy jak talią pod...
  7. D

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Arena świetna jest tylko że 4 razy przegrałem BO BYŁO ZERWANE POŁĄCZENIE. Internet śmiga jak dziki, Dla sprawdzenia w tle muzyka z yt leciała i się NIE ZACIĘŁA. W rankingówkach widzę nic się nie zmieniło czyli dalej talia OP krasnoludzka albo alchemiczny Nifgard.....
  8. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Chodziło mi ogólnie. Suchy taki youtuber pokazał programik zliczający wygrane poszczególnych nacji. Wiewiórki ogrywają wszystko. Mają na wszystko kontrę. Ja nie jestem w stanie stworzyć talii mającej szanse z wiewiórkami nie ujmując jej szans na inne talie, a i tak są one znikome by z tą talią...
  9. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Sorry CD Red ale odpuszczam sobie na razie grę. Gram sobie królestwami PÓłnocy od zawsze więc jestem przygotowany że często jakaś talia mnie zniszczy, ale to co się dzieje z Wiewiórkami to już jest żenada. (Gram radowidem pod Barona)Talia przygotowana na wszystko 1) pali mi karty 2) bostuje...
  10. D

    Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

    Otwieranie beczek mi się zacięło. Otwiera cały czas 14 beczkę i mówi że transakcja się już odbyła. Na 15 było to samo ale zrestartowałem grę i poszło. Na 14 restart już nic nie pomógł
  11. D

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Bo nie zaglądałem tutaj przez tyle czasu i nie grałem. Nie lubię klasyfikacji ludzi pod siebie. Są różne postawy i podejścia do tematu. Ty masz jak jedyną słuszną w twoim mniemaniu. To właśnie nie jest olimpijskie. Pozdrawiam i życzę również wesołych świąt:)
  12. D

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy karta która się bostuje do 25 jak się ma po 2 brązowe karty każdego rodzaju jest lekkim zabiegiem markietingowym w tak dużym dodatku? Bo mniej grałem od innych więc trochę mi zajmie zanim je wszystkie naprodukuje a już parę razy bezczelnie przegrałem dzięki tej karcie i tylko jej. Naprawdę...
  13. D

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    A w czym ci to przeszkadza że gram na rankedach?? Możesz wytłumaczyć jaśniej? Moim funem jest układanie talii pod Radowida bo go lubię. Dlaczego mam rezygnować z nagród na rankedach bo ci się moja liczba meczy nie podoba i wyniki? Robisz z tej gry jakąś wojnę kto jest najlepszy? Bostowane talie...
  14. D

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    "16 ranga w 500 meczy... heh" -co to miało znaczyć? Mógłbym załozyć nowe konto i grając kilkoma taliami zrobić 17 rangę w kilkadziesiąt meczy tylko po co? Wyrosłem z udowadniania komukolwiek czegokolwiek. Talią henselta jest nudna a wygrywa gwoli ścisłości. Udało mi się ułożyć talię Radowida że...
  15. D

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Latasz po taliach w danym przypadku modnych. Lataj sobie. To nie Wot i wr ma tu drugorzędne znaczenie pierwsze ma ranga. Heh taki mistrz a jęczy na potwory które są silne i to bardzo ale jeszcze daje radę. Udzielaj rad a nie szpanuj WR koleś rada na przyszłość.
  16. D

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    Zgadza się potwory nie są dla mnie przeszkodą. Walczę jak równy z równym to samo z czarnymi, ale ze skellige przegrywam różnicą 20 pkt. DLACZEGO chociażby te strażniczki nie nerfią się na cmentarzu do swojej pierwotnej siły tylko koleś mi wystawia 11 8 8 przez 2 kolejne tury. Znerfiono pogodę i...
  17. D

    Pomoc w tworzeniu talii Królestw Północy

    POGIĘŁO WAS ZE SKELLIGE TAM W CD RED? Gram Radowidem nie skacze po taliach. Co turę wojowniczki 3-4 naraz harcownik po 14 i jeszcze 3 oddziały bafnięte do 14. Strzlający niedźwiedź. Ile ja muszę się nagimnastykować by grając wiedźminami po raz drugi je wystawić a skelige wystawia mi 3...
  18. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    włączyłem grę i się utopiłem:) Miałem nic nie pisać tylko pracować nad ułożeniem kart, ale od jakiegoś czasu niszczą mnie 2 karty Tibor i Kejran. Gram królestwami północy i już zaczyna mnie to denerwować. Tych kart nie da się zniszczyć niczym oprócz bomby dwimerytowej i pożogi, ale ile razy mi...
  19. D

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Co to jest za karta Dennis krasnolud????? - jest srebrna a nic na nią nie działa. Przegrałem przez to wygraną walkę bo piorunem go nie poraziłem i musiałem zablokować własne oddziały Radowidem????????????
Top Bottom