Search results

+
  1. U

    Pytania dot. działania mechanizmów gry / problemy z rozgrywką - temat zbiorczy

    Myślałem, że kupiec ma wszystko od początku. Tak miałem wcześniej z całym mozliwym asortymentem i nie instalowałem żadnego moda.
  2. U

    Pytania dot. działania mechanizmów gry / problemy z rozgrywką - temat zbiorczy

    Witam. Mam problem z tajemniczym kupcem. Otóż powinien on posiadać w swojej ofercie wszystkie możliwe artefakty niestety moge ich znaleźć zaledwie kilka. Jakies porady? Drugi problem to wczytywanie na arene trwa to troche ale nie to jest problemem. Problem polega na tym, iż w dalszym ciągu jest...
  3. U

    Tajemniczy kupiec

    Tajemniczy kupiec Witam. Mam problem z tajemniczym kupcem. Otóż powinien on posiadać w swojej ofercie wszystkie możliwe artefakty niestety moge ich znaleźć zaledwie kilka. Jakies porady? Drugi problem to wczytywanie na arene trwa to troche ale nie to jest problemem. Problem polega na tym, iż w...
  4. U

    Problem z patchem 2.1

    Problem z serwerem rozwiązany. Dzięki sawu97. Problem z info w lancherze niestety dalej istnieje. W dalszym ciągu prosi o zarejestrowanie gry.
  5. U

    Problem z patchem 2.1

    gre zarejestrowałem już dośc dawno.
  6. U

    Problem z patchem 2.1

    Problem z patchem 2.1 Witam. Mam problem z gra nie tylko chodzi o patch 2.1 ale pojawiło się to już w patchu 2.0. Mianowicie chodzi o błąd w połączeniu z serwerem. Otóż nie mogę wysłać wyniku z areny na forum nawet aktualizacje sterowników nie pomagają. Poza tym w launcherze wyświetla mi się...
  7. U

    Problemy z grą - grafika

    Hej. Dopisuje się do tematu. Podobnie jak większość tu zebranych mam problem z jakością grafiki w grze wiedźmin gdy gram na bagnach. Nie mam w ogóle pojęcia co może być nie tak dlatego tez proszę o pomoc. trochę informacji o sprzęcie jakim posiadam i oprogramowaniu:Intel Core 2 Extreme cpu q6850...
Top Bottom