Search results

+
  1. E

    Wasze przygody - ukończone?

    No, nareszcie jakiś modder ;)*puszcza oko do Velerada z Wyzimy* ;D Może przyda się do czegoś wreszcie ten temat... Ponawiam prośby o zamieszczanie modów!
  2. E

    Galeria.

    Chodzi Ci o zmianę w menu głównym Wiedźmina? Trzeba by poszperać w plikach głównych gry a Djinni wpływa tylko na nowe przygody, na samą grę nie... ;)
  3. E

    Galeria.

    Aha, spoko ja na słowo "MOD do Wiedźmina" podskakuję na krześle i piszę posta który mógłby potwierdzić zasłyszaną nowinę ;D Jakbyście jakieś mieli lub znali (nawet obcojęzyczne) to podajcie link... ;D
  4. E

    Galeria.

    Tak z ciekawości: jakich modów? Jeśli chodzi o jakieś nowe stworzone przez Ciebie to podziel się nimi z graczami ;)
  5. E

    Wasze przygody - ukończone?

    No, tak zmieniany ale nie za szybko ujrzymy nowy limit... ;D A przy okazji tego posta powiem wam co nieco o fabule mojego moda... Rzecz dzieje się mniej więcej przed zaczęciem się sagi (jeśli chodzi o błędy to przepraszam bardzo ale czytałem tylko "Ostatnie Życzenie" i "Miecz Przeznaczenia" ;D)...
  6. E

    Wasze przygody - ukończone?

    Nie powiedziałem że przygody mają być umieszczane od początku założenia tematu... 8) Po prostu strona z przygodami ma limit 10 mb, a tą możecie traktować jako taką inną, zastępczą zanim REDzi powiększą limit rozmiaru moda. Mod który podał Prawdziwy Gerald był mi nieznany, i coś już w tym temacie...
  7. E

    Wasze przygody - ukończone?

    No, również masz rację, lecz pozostaje faktem to że ktoś tam daleko skończył swą przygodę i ma ją tylko dla siebie ;D. Wystarczy tylko poczytać to forum i znaleźć takie wypowiedzi jak: "jestem już na końcu zrobienia przygody[...]" sprzed 2 tygodni, wystarczających do dokończenia moda...No więc...
  8. E

    Wasze przygody - ukończone?

    No, tak ale czasami nawet te gorsze i mniejsze są warte uwagi... Szczególnie jak się nie grało w żadną... ;D
  9. E

    Wasze przygody - ukończone?

    Wasze przygody - ukończone? Witam. Od długich trzech tygodni, czy nawet miesiąca mamy wśród modderów narzędzie - edytor Djinni. Mimo iż próbowałem cokolwiek zrobić - odpuściłem sobie w momencie skryptowania, ponieważ jest to za trudne :P... Więc ostatnią przygodą jaką widziały moje oczy i mógł...
  10. E

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Poprawka, Deidre BYŁA niezła! Na początek walnęła mi tak że cała energia spadła do zera, a później mnie chlasnęła do połowy życia, a wilki dopięły swego i padłem trupem... Później tak się wkurzyłem, że załatwiłem całą tą sprawę pokojowo: Kazałem tej wrednej wiedźmie Sabrinie się wynosić...
  11. E

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Nie wywalaj go!!! :o To plik z modem "Cena Neutralności"!!!Nawet jeżeli jest on na innej partycji to nie wywalaj go, bo to "Cena Neutralności"! A tak w ogóle to przeszkadza ci on w czymś szczególnym czy tylko samą egzystencją?
  12. E

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Nie, nie jest potrzebny do działania internet... A ta strona to taka jakby reklama chyba.... ;D
  13. E

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Weź kurcze, nie strasz... ;D Ile to by się ściągało na moim łączu 15 kb/s... ;)Aha, edytor jest tak skomplikowany, że bez polskiego poradnika sobie na pewno nikt nie poradzi (no chyba że wymiata w angielskim ;D).\Ja osobiście spróbowałem jednego questa zrobić (JA! Odważny! ;D) i zatrzymałem się...
  14. E

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Witam. Tata wrócił z pracy, toteż zainstalowałem d'jinniego i patcha 1.3. Mam pytanie: D'jinniego uruchamia się bezpośrednio w grze czy w jakimś folderze?EDIT:O, spoko już mam, było w Start->programy->The Witcher Adventure Editor ;D
  15. E

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Dzisiaj wyjątkowy dzień, toteż Moderatorzy dają taryfę ulgową ;D. A tak przy okazji... czy ktoś już zaczął kombinować z D'jinnim? Zrobił już ktoś jakiegoś moda?
  16. E

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Witam. D'jinniego ściągam właśnie teraz bo mało waży, ale dobijająca prędkość mojego łącza (10 kb/s!!!) patcha 1.3 ściągnąć nie pozwala :dead:. Tata pójdzie do pracy, tam ściągnie, przyniesie na pendrivie i będzie spoko ;D. A tak w ogóle gorąco gratuluję sukcesu gry jak i zdążenia na czas...
Top Bottom