Search results

+
  1. M

    Pomysły na programy

    dzięki :) też bardzo lubie MaxUploadera, ale ostatnio coś się dzieje na tych stronach i czasem szwankuje ... :(
  2. M

    Pomysły na programy

    Pomysły na programy Witam! W wolnym czasie piszę małe programiki, ostatnio nie mam za bardzo pomysłów. Może macie jakieś ciekawe pomysły, coś by się wam przydało?
  3. M

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Zgadzam się, osobiście bardzo mi się podoba to, że gram tym legendarnym Wiedźminem, nadaje to takiego klimatu w całej rozgrywce.
  4. M

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    No trudno :P Jakoś przeżyje walki klonów :P Coś mi się wydaje, że mimo to, grywalność będzie wysoka ;) już się nie mogę doczekać, aż będę siekać moim browserowym mieczem ;D
  5. M

    Rozszerzenia

    Masz na myśli chyba coś w stylu, żeby zrobić losowe ogłoszenia np. które się nie kończą:P no bo raczej 10x bossa pokonywać to byłoby bez sensu :p
  6. M

    Na jakich poziomach gracie?

    ja grałem na średnim i nabiłem ponad 30lvl, teraz gram drugi raz na średnim i się zapowiada ok. 40 pod koniec :P , następnym razem zagram na hard :P
  7. M

    Problem z kamieniami drogi w v akcie

    Musi być ten kamień drogi... jak nie ma to wgraj może najnowszego patch-a
  8. M

    Akt I, II, III- crash do windowsa, prośba o pomoc (brak pliku IFO itp)

    No czyli partycje... czemu najpierw nie zrobisz tego co ci powiedziałem? bo piszesz już drugi post, a nie wiadomo czy to co ci powiedziałem działa...
  9. M

    Akt I, II, III- crash do windowsa, prośba o pomoc (brak pliku IFO itp)

    Dysk czy partycje?No to tylko na niej zwiększ o np. 2gb przydział pamięci
  10. M

    Akt I, II, III- crash do windowsa, prośba o pomoc (brak pliku IFO itp)

    Proponuje przydzielić więcej pamięci wirtualnej: prawym na Mój Komputer -> właściwości -> zakładka Zaawansowane -> Wydajność - ustawienia -> zakładka zaawansowane -> przycisk Zmień i tutaj ustawiamy pamięć, zwiększ np. po 1-2GB dla partycji systemowej i tej z grą :)
  11. M

    Wódeczka

    W gospodzie chyba 100, a sprzedają za 400 xD
  12. M

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    .... przecież to browser'ówka... to jak inaczej?
  13. M

    Zniknięcie Pani Jeziora

    Jak to jej nie ma? Nie wiesz gdzie jest, czy nie ma jej na wyspie na która sie płynie łódka?
  14. M

    Rozszerzenia

    Ta i jeszcze atlantyde - podwodne miasto Vodyanoi [joke]
  15. M

    Problemy z grą - dźwięk

    A jaką masz wersję EAX na swojej karcie, teraz? Bo poniżej 4 ponoć gra sobie nie radzi :) więc trzeba wyłączyć EAX :]
  16. M

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    Mi by wystarczyło, żeby jakoś można kontynuować rozrywkę po zakończeniu fabuły :) ... bo aż żal kończyć grę, a w kółko od nowa zaczynać to też się znudzi... ale nadzieja teraz w modach :)
  17. M

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    Czuje, że duuuuużo godzin bym spędził na siekaniu potworków itp. w trybie podobnym do WOWa....
  18. M

    Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

    A kysz, a kysz demonie :P W życiu cheaty (skończyłem z tym jak byłem mały :P choć teraz też duży nie jestem) już sobie daruje tego questa xD
  19. M

    Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

    Taki to już Polak jest :) Dość, że się dostaje coś fajnego za free :) to jeszcze źle. Nie słyszałem, żeby producenci innych gier robili fanom browse'rówki. Ten post jest ogólnie, nie do "Eredin" chociaż może na taki wyglądać :D
  20. M

    Jakiej kamery używacie?

    Z nad ramienia... ładnie wszystko widać z bliska, czuje się ten klimat :D ahhh xD
Top Bottom