Search results

+
  1. M

    Rozszerzenia

    Ja uważam że twórcy wycisneli z Aureorki co się dało i chyba nie da się wpakować jakichś innych elementów interakcji. Gra jest dobra jaka jest, mógł by wyjść jedynie jakiś maleńki dodatek z mieczami itp. bo trochę tego mało ale i tak jest dobrze.
  2. M

    Rozszerzenia

    Ale jakis maluteńki dodatek z mieczami i zbrojami mógł by wyjść nawet małe a i tak będzie cieszyć
  3. M

    Rozszerzenia

    Fir wyluzuj trochę może sami się nawrócomy na drogę światła
  4. M

    Rozszerzenia

    Te 2 mady ktore opisalem byly chyba w 150 wydaniu cda
  5. M

    Rozszerzenia

    A i macie cos takiego ze jest strasznie trudna gra? np. na norm 4 topielce moga zabic z latwoscia?
  6. M

    Rozszerzenia

    Ten patch 1.3 to jest ta edycja rozszerzona? Bo chuba po tym mam ta nowa przygode macie tez taki mod ze Geralt ma czarny miecz i zbroje?
  7. M

    Rozszerzenia

    Wiecie czy da sie wymienic porysowana plyte z wiedzminem na nowa? I czy za free
  8. M

    Rozszerzenia

    Mam nadzieję że coś takiego zostanie wprowadzone ciekawe mogło by to być chociaż mogło by trochę popsuć klimat bo zamiast walczyć moglibyśmy schować sie za drzewem i strzelać
  9. M

    Rozszerzenia

    Czy silnik graficzny aureora czy aurora nie pamiętam pozwolił by na dodanie takiej broni jak chyba orion? To coś co miał wiedzmin do miotania to chyba była gwiazda nie pamiętam dało by sie coś takiwgo wprowadzić?
  10. M

    Rozszerzenia

    coś mi sie pomyliło myślałem że edycja rozszerzona już jest ok sorki
  11. M

    Rozszerzenia

    Dzięki nie jestem na bierząco bo gram w wiedzmina!!!!!!!
  12. M

    Więcej D'jinniego!

    no ja sie troszke z djinnym meczylem ale jest wporzo nawet latwy jest w obsludze
  13. M

    Rozszerzenia

    Fajnie gdyby można było pobrać rozszerzenie z edycji rozszerzonej a może coś takiego jest????
Top Bottom