Search results

+
  1. Z

    Nasze zdjęcia

    Mam dwa dosyć stare. Ale...
  2. Z

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Ja polecam Oczywiście wszelaką twórczość Lovecraft'a, Maria Puzo-szczegulnie kultowego "Ojca Chrzestnego" i oczywiście sagę i opowiadania Sapka. :evil:
  3. Z

    Zbroja Kruka

    Wersja ProElfia jest przydatna na ostatnich poziomach gry (przeszedłem grę trzema możliwymi kombinacjami). Nie trzeba zbytnio czekać na odnowienie się energii. Ta zbroja plus eliksir "puszczyk" to śmiertelnie skuteczna broń. :)
  4. Z

    Ściana ognia na moście kupieckim

    Nie miałem tego buga ale spotkałem się z osobami które go miały. Najpierw zainstaluj patha następnie wczytaj porzedni save. Save nie może być z momentu gdy ściana ognia już jest na moście.Generalnie jak by coś dalej szwankowało to nie i tak nie jesteś zbyt daleko od początku gry więc możesz...
  5. Z

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Film i serial to żenada. Jedyna w miare dobrze zagrana rola to moim zdaniem Jaskier. Strzyga rulez!!! xD
  6. Z

    Filmiki fanowskie

    A ja chciałem pokazać moją animację zrobioną w pivocie... http://pl.youtube.com/watch?v=YXCH1MLQMmQ
  7. Z

    Wiedzmin a MMO?

    Ja nie potrzebuje premium żeby wygrywać. Pozatym to tylko propozycja najlepiej nakby było w całości darmowe. :) Coś jak B.Net. w diablo II.
  8. Z

    Wiedzmin a MMO?

    Pomyślałemnad tym i doszedłem do wniosku, że ta gra powinna być darmowa. Ale... no właśnie postać "wiedźmin" była by dostępna tylko po zakupie konta premium !! Mało tego gra działa by sie w czasch kiedy wiedźminów było wielu a były by trzy szkoły wiedźmińskie będzie admin i jego 3 z nich będzie...
  9. Z

    Oddziaływanie Wiedźmina na psychikę dzieci i młodzieży

    Dla większości? - TAK! Są wyjątki oczywiscie. Np. Ja i dwie moje koleżanki z klasy xD :) . Ale młodzież na poziomie gimnazialnym głuwnie chopcy prędzej zdechną niż tkną jakąś książke.
  10. Z

    A może animowany Wiedźmin?

    Moim skromnym zdaniem animacje Bagińskiego mogły by się przyjąć reszta odpada. Naprawde byłoby to super ale wszyscy wiemy (z making of xD) ile to zajmuje. Nikt by sie tego nie podioł.
  11. Z

    [Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

    Kubek i sygnet. Kubek codziennie sygnet dla satysfakcji... ahhhh.... Rozmarzyłem się.
  12. Z

    Podziękowania

    Podpisuje sie pod podziękowaniami. Zrobiliście coś pięknego. KOCHAM WAS xD
  13. Z

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Fakt nieliniowość mogła by być jesze bardziej eeee... nieliniowa :) ale świat takiej wielkości mi jak najbardziej starczy. Mogli by wtedy dodać z 2-3 akty i lokacji było by więcej.
  14. Z

    Co Wiedźmin zmienił w twoim życiu ?

    W zasadzie wszystko od zainteresowań po "zobacznie okrutności świata" xD
  15. Z

    Oddziaływanie Wiedźmina na psychikę dzieci i młodzieży

    Mam lat niecałe 15 i sądze, że owszem wiedźmin zadziałał na moją psychikę ale jak najbardziej !!!pozytywnie!!!! Pare miesięcy przed premierą skończyłem czytać sage, wiedźminem interesuje się o bardzo długiego czsu. Aczkolwiek jak na swój wiek pod względem psychicznym jestem dosyć dorosły. W moim...
  16. Z

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Jak dla mnie to pozostać może:-tryb single player (to jest rpg i ma opowiadać pewną historie, w multi opierało by się to na expieniu i czatowaniu)-może pozostać aktualny silnik graficzny(grafika nie jest najważniejsza)-trzymanie się kontynuacji sagi a nie opisywaniu jej w grze -podział na...
  17. Z

    Nocni goście - dylemat

    Pierwszy raz przechodziłem grę po stronie wiewiórek. Gdybym wiedział że będzie można opowiedzieć sie po którejś ze stron to bez zastanowienia oddał bym im towary. Jakoś ich rozumiałem . Oni walczą o swoje prawa tylko, że w haniebny sposób. EDIT:Muszę się poprawić. Po podsumowaniu okazało się, że...
Top Bottom