Search results

+
  1. Z

    Medical Problems - najnowszy mod jest już dostępny!

    Dr.Google więc z góry sry za błędy bo nie miałem czasu na korektę... ;) (Uprzedzam czasem trzeba pomyśle nad znaczeniem zdania :teeth:Przepraszamy za wysyłanie tego w języku angielskim, ale niestety, nie znamy języka polskiego. Być może jakiś miły człowiek przetłumaczy.Z jakiegoś powodu, Eriash...
  2. Z

    Yorikowa galeria

    Ładnie, ładnie :)
  3. Z

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Czy w wiedźmina2 można będzie gra jedną ręką? (przydaje się kiedy się złamie rękę)
  4. Z

    Komiksy

    Thorgal. Czytałem, czytam i będę czytał.Świetna fabuła, rysunki... Szkoda że twórcy tak rzadko wydają nowe numery.Kiedyś czytałem Asteriksa i Obeliksa.
  5. Z

    My forumowicze

    A ja z Sokółki jestem ;P
  6. Z

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    http://www.youtube.com/watch?v=-gMzI92jLr4 - pierwszyhttp://www.youtube.com/watch?v=Ku2Paodt1N0 - drugi
  7. Z

    Okładka do Wiedźmina 2 autorstwa mojej skromnej osoby

    Obydwie okładki są fajne. (jak na mój gust)
  8. Z

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Ładnie by się gra zaczęła ;D
  9. Z

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Chyba nikt :)Kiedy CD project RED rozpoczęło prace nad W2?
  10. Z

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Czy w wiedźminie 2 nadal będzie tak łatwo zdobywać pieniądze?
  11. Z

    wiedzmin2 - sukces na miarę fallout3 - wywiad z twórcami

    To że utrzymują wszystko (prawie) w tajemnicy to ich sprawa. Nie widzę powodu by się "obrażać"
  12. Z

    Głosuj na Wiedźmina 2!

    zagłosowałem.a oto pierwsze cztery miejsca z dnia dzisiejszego:(16.02.10)Mafia II - 21%Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - 13,9%Battlefield: Bad Company 2 - 7,3%Mass Effect 2 - 7%
  13. Z

    Sąd na Abigail - winna, czy niewinna - oceń sam. Zawiera oczywisty SPOILER!!!

    Ja ocaliłem Abigail. To wieśniacy zawinili. Figurka Oda w jej chacie jest zastanawiająca ale Odo mógł ja poprosić żeby zrobiła to za niego bo sam nie da rady (czy coś). Powiedziała "Wieśniacy mylą mnie z dziwką" Czy nie udowodniła tego wiedźminowi dając mu by stanął w jej sprawie.Nigdy nie stanę...
  14. Z

    Zakłócona czasoprzestrzeń?

    Popieram większość teorii, ale zapomnieliście że Alvin (zakładając, że przeniósł się w czasie) mógł wrócić do momentu - chwili, z której przeniósł się do akcji gry.
  15. Z

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Zapomniałeś że Panowie REDzi nie muszą odpowiadać na każde pytanie. (Ewentualnie nie mogą lub nie chcą odpowiedzieć)
  16. Z

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Czy nad przejściem wiedźmina 2 trzeba będzie spędzić więcej czasu niż nad pierwszą częścią gry?
  17. Z

    Problemy z grą - inne

    mam problem bo kiedy włączam przygodę: "efekt uboczny" lub "cena neutralności" gra wyświetla mi komunikat: "Brak plików z zapisanym stanem gry lub pliki są uszkodzone." Co zrobić by działało? (przeinstalowałem i nic to nie dało)Będę wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam.
  18. Z

    Outra - domysły , rozważania

    Tak mnie właśnie natchnęło... z organizacją wynajmującą zabójcę mogła mieć związek z Salamandrą.Niby poco skoro mutanty były (lub sprawiały takie wrażenie) dorosłe.Uważam że osobnik w masce to wiedźmin (widoczne oznaki mutacji). !!!!Do wszykich którzy uważają że nie jest to wiedźmin bo walczy...
  19. Z

    Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

    Nie mogę się doczekać oficjalnej zapowiedzi. Co do tych filmów... uważam że to strategia marketingowa.
Top Bottom