Search results

+
  1. V

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Nie wiem skąd wy bierzecie te promlemy :D Mam wszystko w PC od AMD, czyli dla wielu "badziew" wszystko mam na maxa w grze + radeon sharpening na 60% Gra działa jak żyleta. Problemów z wczytywaniem nie miałem nawet po 7h rozgrywki, a jest na zwykłym SSD bo M2 nvme mam zawalony :D Tak, że 90%...
  2. V

    GPS - MINIMAPA

    Minimapa ma zbyt dużego "zooma" przy jeździel, lub powinna być "pochylona" co by oddalało widok w górnej jej części, inaczej, na pelnej prędkości mamy zbyt mało czasu na reakcję...
  3. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Wiem, nie jego wina, raczej brak organizacji z czyjejś strony, 3 różne platformy w jednym temacie:) niepotrzebny chaos... Chyba , ze komuś sie zdaje, ze na 3 platformy łatka jest identyczna :D Dobrą grę łatwo poznać po tym, ze ludzie grają, a nie ślęczą na forum:) Z W3 ślęczą, zwłaszcza po 1.07...
  4. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Rustine - tak zrobiłem, ale po aktualizaci sprawdzam sobie jakie "zmiany" nastały:) Od trzech tygodni z 26lvl awansowałem na 26 lvl:) czas gry to pewnie 15 minut:) - i to tylko po patchu 1.07:) wyłącznie po to by zrobić screeny i porównać jak gra sie cofa:) Np. opcja DoF :)
  5. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Kuboniusz - a my o PC :) konsole to inne "coś" i problemy na nich też są inne :) Poza tym brawo, ze dodali wam te opcje:D A jak byś tak całkiem wyłączył textury? teoretychnie powinieneś mieć skok z 30 aż do 30 fps:) w fHD na TV :D - to musi być coś :) pixel wielkości pałki zapałki :) i jak to TV...
  6. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    "Cieszy fakt wydania" - a jak już zainstalują, to czar pryśnie :D
  7. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    eustachy_j23 - właśnie ja to sobie teraz dokładnie sprawdziłem na R9 270 wszystko na uber poza cieniami i wodą <high bez AA na 1.06 mialem 40 fps w 1.07 W TYM SAMYM MIEJSCU to samo ujęcie mam jakieś 3 fps mniej (mowa o fHD) + preshade, poza tym zgadzam sie co do DoF, czy włączę czy też nie...
  8. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    virekk - Na boga jak F5 nie działa:) normalnie działa:D A z odpowiedzi którą CDP wysłało koledze kilka postów wyżej, jasno wynika, ze Patch NIE zwiększa wydajności gry tylko ją zmniejsza :D hahah OBIETNICE i opis łatki 1.07 "wiele zmian mających na celu poprawienie wydajności gry" :D --- a w...
  9. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Dobra -potestowałem na 4 różnych specyfikacjach 2 testy z ATI AMD i 2 na NVIDIAch. Okazuje się, ze WYDAJNOŚĆ gry wzrasta ale na NVIDIACH a SPADA na ATI AMD !!! Czyli nvidia beczała że na starszych ATI gra chodzi lepiej niż na starszych NVIDIACH, i redzi musieli to "Poprawić" Brawo "lizidupstwo"...
  10. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    whitewarrior.194 - ale ja sie Ciebie nie pytam, czy mogę i powinienem:) Co do samego patcha 1.07 - moim zdaniem ta "poprawa wydajności" coś im nie wyszła dobrze dla wszystkich, na dokładnie tych samych ustawieniach mam 3/4fps mniej a nie wiecej... Poza tym to co widać wyżej, czyli skrzynie...
  11. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Hmm a co bylo nie tak z gogiem? Wczoraj kolo północy włączyłem i za chwile mialem zaktualizowane:) A jak ktoś ma problemy z sobą i od daty ogloszenia patcha nie ma co robić i klika odśwież co 5 sekund, przek kilka / kilkanaście dni - oooo to tak, tacy mogą narzekac, zawsze narzekaja:) Sam...
  12. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Wydaje mi sie, czy poza dodaniem opcji dla responsywnosci Geralta, sama domyślna została też poprawiona, bo jak by normalniej reaguje:) whitewarrior.194 - wydanie patcha oznacza, że tu się kończy rola CDP, reszta zależy od serwisów które go udostępniają :) Więc gdy Ty beczysz, patcha CDP juz...
  13. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    a po jakiego wam konsola? Za trudna gra, trzeba czitować?
  14. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    No to teraz trzeba poczekać aż upakują patcha na GoGa alfa i można będzie pobierać...
  15. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Łatka w poniedziałek a DLC (szmaty dla Ciril) w środę. Mowa o wer. PC.
  16. V

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Toncrete - nie jestem na SoundCloud:) Jak coś robie to dla konkretnej np. gry, jako modyfikacja i publikuje na nexus.com zi3lona - ok :) Już nic nie piszę. :)
  17. V

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    O taaak CUDO obraz w rozdzielczośco przystosowanej do 4/5 na tv 16/9 dzieki czemu brak proporcji :D wszystko rozciągnięte :D minimapa jak jajko zamiast okrągła:) ilośc pixeli jak juz pisałem tragicznie niska przez przedwojenne rozdzielczości:) Trawa to jakaś kpina z braku właśnie w/w :D Bravo...
  18. V

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To jak Ty grasz w HD na takich calach, to szkoda nawet pisać z Tobą :D HD 1280x720 muhaha weź teraz sobie wymiat tv w poziomie podziel przez 1280 i wyjdzie Ci jakiej wielkosci masz pixele :D ogromniaste kwadraty :D wielkości siarki na zapałce prawie z 2m to szkoda na to patrzec, sam mam plazme...
  19. V

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Hairworks to wypociny !!! TreesFx powinno w takiej grze być, a tak to mamy coś zasobożernego a efekty marne. Wystarczy zobaczyc jak TreesFx działał w Tomb Raider 2015 !!!
  20. V

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Powinni biegusiem Postawić serwer do gry w GWINTA - było by to dobre rozwiązanie coś jak DOC :)
Top Bottom