Search results

+
  1. D

    Latające poziome kreski?

    Latające poziome kreski? Witam, gdy gram w Wiedźmina to da się zauważyć takie latające poziome kreski po ekranie, szczególnie gdy jestem w ciemniejszym miejscu. Nawet teraz, gdy mam wiedźmina zminilizowanego. Można temu coś zaradzić? Nie chodzi o sprzęt, bo sprzęt mam dobry. Mój ekran Samsung...
  2. D

    [BUG] Nie odzyskuje wytrzymałości

    [BUG] Nie odzyskuje wytrzymałości Jak w temacie, już 2 raz mi się zdarzyło, ale wtedy jakoś to odwróciłem, ale teraz gdy straciłem wytrzymałość nie odnawia się, nie mogę biegać, rzucić znaku, nic co związane z wytrzymałością. Wczytanie sejwa też nie pomaga.
  3. D

    Granie 2 osób na jednym kompie

    Granie 2 osób na jednym kompie Gram w W2, ale mój brat też chce zacząć. Co się stanie jeżeli zacznie grać na tym samym kompie i zacznie zapisywać grę? Nie usunie mi moich zapisów? I na odwrót? Jeżeli ja będę grać nie usunie jego sejwów?
  4. D

    Nieważne

    Nieważne Nie można usunąć wątku? Nie ważne, przepraszam za temat.
  5. D

    Heroes of the Storm

    Heroes of the Storm A co sądzicie o tejże grze? Od razu mówię, że w LoL'a nie gram, ale ta gra mi się spodobała i oczekuję na klucz. Oglądałem filmiki to zapowiada się bardzo fajnie :).
  6. D

    Error? ;/

    Error? ;/ I wanted to install the patch 1.5 but this error pops up ... What to do to be installed?
Top Bottom