Search results

+
  1. reassor

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    :)
  2. reassor

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Niewiem. czy dalej mówimy o CP2077 czy o Twoim ego? Co ma firewall do detekcji AV?
  3. reassor

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    lol
  4. reassor

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Wywal mcaffe to największy shit jaki możesz mieć. Niech zgadnę - dodstałeś z laptopem..... lub komputerem. Wywal to.
  5. reassor

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Skaner jest bardzo ogólnym stwierdeniem. Może więcej info? Co masz mcaffe? eset co? Jak napiszesz, że to bytefence to proszę trzymajcie mnie. (ADWcleaner natychmiastowo)
  6. reassor

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    zrobiłeś "sprawdź integralność"? wygląda na błąd na dysku
  7. reassor

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Nie jestem programistą, nie bronie CDPR. Naprawiam kompy, systemy i pomagam małym firmom działać. 60% narzekających ma zasyfiony system! 30% narzekających ma rację. 10% nikt nie ma pojęcia bez przyjrzeniu się bliżej Mówię o PC Nie mam magicznego kompa, ale jak na 256gb mogę zmieścić modern...
  8. reassor

    Godzina premiery gry

    to są "elyty"
  9. reassor

    [spoiler]Panie Lasu

    Ok wiemy, że baron ginie :P - ale czy jest sposób po jego śmierci na dorwanie jego kart do gwinta? ^^
  10. reassor

    Screenshot- problemy z robieniem zdjec

    Też nie kumam jak ;O a selfie sobie chciałem zrobić :(
  11. reassor

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Nie chcę zmieniać łatwego. Po prostu mówię, że przydał by się jakiś pośredni jeszcze.
  12. reassor

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    1. Poziomy trudności : Łatwy = za łątwy normalny (drugi) = czasami irytuje - np. ignus fattus (tu zmieniłem na łatwy bo już jechałem łaciną ostro, a walka ma być przyjemna a nie irytująca - Nawet golemy itc zabijałem na drugim i się dało, a te cholery walą prawie za 1/3 życia). 2. Więcej gracji...
  13. reassor

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    W ciasnych pomieszczeniach kamera zachowuje się bardzo chaotycznie - czasami cały ekran zajmuje łeb Geralta. Lootowanie - Czy kurna mać muszę odwracać całego geralta w stronę lootu, żeby pojawiło się "E"? Nie wystarczyło by kamerą? Jest to bardzo uciążliwe i nieraz wręcz irytujące jak człowiek...
  14. reassor

    Dziękuję developerom!

    Ja nie czekałem na wieśka. Dwójka mnie zirytowała i nigdy jej nie skończyłem (walka była bardzo wkurzająca - ale nie o tym miałem pisać). Więc mając to na uwadze nawet się grą nie interesowałem. Zbierałem na motocykl :P Na początku maja jak rypło tak płyta pod moje stare am3+ padłą i się spiąłem...
  15. reassor

    [PROBLEM Z QUESTEM] Brudna Forsa

    Też miałęm to samo, ale zauważyłem, że da się skrzynkę i tak zlootować :P Może już tam byłeś? i się zamotało? (Ja przynajmniej tak miałem - ewidentny bug)
  16. reassor

    Upiory - loot [lekki spoiler]

    Bardziej mi chodziło o brak lootu z upiorów jak już miałem 2 proszki. Nie wiem czy to przypadek. To, że loot jest w krypcie to inna historia. Ani z upiora na zewnątrz ani wewnątrz krypty nic nie wyleciało ;) a chciałem proszek sprzedać :D
  17. reassor

    Upiory - loot [lekki spoiler]

    Upiory - loot [lekki spoiler] Jak w temacie. Do wykonania dwóch mieczy trzeba 2x szmaragdowy pył. Jeden znalazłem w pozostałościach po południcy, a drugi z przypadkowego upiora. Problem w tym, że później udałem się na cmentarz i pokonując tam dwa upiory nie ma w ogóle nic do zebrania (I nie...
  18. reassor

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Konfiguracja PC: CPU: i5 4690k 3,5-3,9 [Ghz] (Turbo) GPU: Gigabyte R9 280x OC windforce 3 3GB GDDR5 @ 1100 [Mhz] RAM: 12 [Gb] 1333 [Mhz] SSD: tak RESOLUTION: 1080p PRESET: HIGH Ustawienia graficzne: VSYNC: ON NVIDIA HAIRWORKS: OFF (standardowo ON co powodowało zjazdy do 25 fps - dziwne, że...
  19. reassor

    Data premiery - równi i równiejsi?

    sciągasz 3 pliki w gog galaxy i potem je instalujesz i jest po polsku
  20. reassor

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Ja tam jadę do Katowic po grę ;) Mam już preordera z saturna więc musi dla mnie starczyć!!! Mimo to gra już dawno zainstalowana bo spać chodzę max o 2am (do pracy trza wstać). I choć tą godzinkę pogram. W ogóle 1 rano to tak dziwnie wybrali ... - Nie dość, że wtorek to jeszcze taka godzina :/...
Top Bottom