Search results

+
  1. K

    [MOD] Super Turbo Lighting Mod

    I agree
  2. K

    Dziwaczne wartośći doświadczenia za wątek główny (po patchu 1.05?)

    Podejrzewam, że jeśli grasz na pierwszym albo drugim poziomie trudności to jesteś w stanie zrobić ponad 45lv idąc ścieżką "wytyczoną przez twórców".Bo o ile się nie mylę im łatwiejszy poziom trudności tym więcej expa dostajesz(ale pewności nie mam). No ale właśnie tu jest pies pogrzebany bo...
  3. K

    [BUG 1.5] Płotka i niewidzialne ściany

    Niewidzialne ściany są przy wjeździe do Novigradu i nie tylko. Błąd znany z poprzednich wersji niestety zgłaszany i mocno ignorowany przez deweloperów. W ogóle te ich patche są śmiechu warte...
  4. K

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Też tak miałem w Novigradzie
  5. K

    Patch 1.05 - nowe bugi

    A u mnie na najnowszych sterownikach jest wszystko dobrze
  6. K

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Nawet mi nie piszcie takich rzeczy. A niewidzialne ściany naprawili? Chodzi mi o ten błąd kolizyjny płotki.
  7. K

    [BUG] 0% siła do ataku kamięń czernobóg

    Fajnie by było gdyby był tylko jeden wątek odnośnie błędów i właściwie jest. Niestety pewnie nawet połowy z niego nie przeczytali a naprawdę warto.
  8. K

    [BUG] 0% siła do ataku kamięń czernobóg

    Proszę post numer 72 mojego autorstwa : http://forums.cdprojektred.com/threads/37839-PC-Patch-1-1-b%C5%82%C4%99dy-w-grze-propozycje-zmian-sugestie/page8 Miejmy nadzieje że takie "farfocle" naprawią i że czytają te tematy
  9. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Wiesz z mojej strony to żaden hejt tylko uzasadniona krytyka, nie mam piętnastu lat żeby się bawić w takie rzeczy. A co do błędów i rzeczy naprawdę nieprzemyślanych (to że Geralt może walczyć jak jest przeciążony, że nie może przeskakiwać przeszkód podczas walki - to są dwa przykłady z...
  10. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Panie Marcinie tylko nie wypuszczajcie nic na szybko. I dziękuje zespołowi za poświęcenie i za energie jaką wkładacie w naprawianie tej gry.
  11. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    A czy ktoś wie czy jak ubije jakiegoś czorta z zadania zaznaczonego na czerwono to dostaje więcej expa niż powiedzmy bym dostał gdyby było oznaczone na zielono? Albo ogólnie za jakieś zadanie oznaczone kolorem czerwonym? Gram na najwyższym poziomie trudności.
  12. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Jasne że tu chodzi o balans rozgrywki tylko gdzie tu jest wtedy ten otwarty świat? Musisz iść według ścieżki bo inaczej Ci exp przepadnie i pomijam czy to będzie 5 czy 100 expa sama ta idea zamyka gracza. Zresztą ja akurat czekam na łatkę z innego powodu, chociaż chęć na granie już mi przeszła...
  13. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    A naprawicie też te niewidzialne ściany?. Chodzi mi o przejazdy koniem. To powinna być chwila moment.
  14. K

    [BUG] 0% siła do ataku kamięń czernobóg

    Już dawno było to zgłoszone w innym temacie.
  15. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Spoko ja stoję bo utknąłem w jednym queście tak w połowie gry i jak tego nie naprawią to olewam kompletnie tą grę bo szkoda czasu. W zamyśle miał być to otwarty świat czyli mogłaś iść gdzie chciałaś w danym momencie. A teraz przy tej sytuacji to będziesz dobierać questy w danej kolejności bo...
  16. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Myśl co piszesz przecież nikt tu nie ujada to po pierwsze. Po drugie gdyby ta gra miała dużo mniej błędów to by problemu nie było i nikt by nie narzekał. Nie każdy ma dużo czasu na granie a jak już usiądzie się do gry to chce się zrelaksować a nie denerwować. To chyba normalne?
  17. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Oj Wiedzmin ma naprawdę tonę błędów i to naprawdę takich że aż człowiek oczy przeciera ze zdumienia( przynajmniej ja tak miałem). Może nie grałem przez ostatnich kilka lat w dużą ilość gier ale jeśli już gram to właśnie rpg i nie pamiętam tak zabugowanej gry. Niestety to położyło tą grę w...
  18. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Pamiętam jak jeden z deweloperów mówił że za duże dodatki będzie trzeba zapłacić i to jest normalne bo ludzie nie pracują za darmo przecież.A do zrobienia tak dużych dodatków trzeba naprawdę wiele czasu i ludzi. A co do błędów to trzeba mieć nadzieje że czytają chociaż połowę z tego co tu ludzie...
  19. K

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Dokładnie tak. Jeszcze przy bramie wjazdowej do Novigradu ( tam gdzie pokazujemy glejt) też jest niewidzialna ściana na której blokuje się płotka. Naprawcie to w najbliższym patchu bo to jakaś kpina jest. Mam pytanie do deweloperów. Graliście w swoją grę? Bo gra ma takie błędy że się człowiek...
Top Bottom