Search results

+
  1. M

    Jak sprawdzić, który zapis był importowany?

    Jak sprawdzić, który zapis był importowany? Hej! Mam drobny dylemat. Z pierwszej części mam 2 zapisy gry różniące się tym czy Geralt był neutralny, czy po stronie Scoia Tell oraz czy uznał Triss za przyjaciółkę czy wyznał jej miłość. Znalazłem niedokończone przejscie w moich sejwach z W2 i...
  2. M

    Pytanie związane z lochami

    Pytanie związane z lochami 1. No więc tu takie moje pytanie. Gdy użyje się medalionu drzwi od niektórych cel podświetlają się. Można je jakoś utworzyć i uwolnić tych więźniów czy podświetlają się bez powodu :p/>? 2. Ponoć gdy strażników się nie zabija Roche ma to pochwalić na koniec prologu ja...
  3. M

    Wianek z nieśmiertelników

    Wianek z nieśmiertelników Mam problem a mianowicie zadanie z gonem zrobilem na samym początku i jako nagrodę wybrałem domek. Potem okazało się, że do odczarowania Celiny jest potrzebny wianek z nieśmiertelników. Da się go jeszcze w jakikolwiek sposób zdobyć, czy muszę wczytać sejwa?
  4. M

    Losy Toruviel (ścieżka neutralna)

    Losy Toruviel (ścieżka neutralna) Tutaj moje pytanie: Czy jeśli jest się neutralnym to Toruviel ucieka i przeżywa czy ginie? Znalazłem dwie wersje: Wiedźmin wikia: "Grając po stronie wiewiórek bądź będąc neutralnym, Toruviel udaje się uciec z obławy" Forum Gamewalk: "Przechodząc do rzeczy...
  5. M

    Dylemat moralny: AKT II ; Bagna; Vodyanoi

    Dylemat moralny: AKT II ; Bagna; Vodyanoi Jak myślicie, które rozwiązanie jest lepsze pod względem moralnym :D/> 1. Godzimy drwali z vodyanoi przez co oni też zaczynają ich wyznawać, i mają zrobioną wodę z mózgu. 2. Zabijamy pojedyńczego Vodyanoi przy ołtarzu "w ramach ostrzeżenia" Jak wy się...
  6. M

    GRY - przed czy po ksiażkach?

    GRY - przed czy po ksiażkach? Jak w temacie. Akcja Wiedźminów 1 i 2 dzieje się przed czy po akcji książek Sapkowskiego? :)
Top Bottom