Search results

+
  1. M

    Posiadłość w OXenfurcie

    Posiadłość w OXenfurcie W oxenfurcie jest taka ogrodzona posiadłość przy moście do akademii. Mur jest lekko rozwalony, ale nie można na niego wskoczyć i przejść a brama jest zamknięta. Na mapce widać, że na murze jest jakiś przeciwniki. Był ktoś w tej posiadłości?
  2. M

    Brak zadania ostrze Berengara

    Brak zadania ostrze Berengara 2 raz przechodzę grę, jednak juz 2 raz po przeczytaniu notatek berengara zadanie mi się nie aktywuje. Jeszcze kilka zadani które wymagały przeczytania listu mi się nie aktywowały ale nie pamietam tytulow. Piszę tu ponieważ widziałem, że nie tylko ja mam ten problem
  3. M

    Brak trzech zadań na skellige

    Brak trzech zadań na skellige Mam problem bo nie moge zaczać 3 zadań. 1 to szlak bohaterów problem polega na tym, że nie ma przed szlakiem osoby, która daje to zadanie i nie wiem czy to jest bug czy czegoś nie zrobiłem, za pierwszm razem jak przechodziłem to był. 2 to zadanie z jaskinią snów...
  4. M

    Opuszczona wieża w Velen

    Opuszczona wieża w Velen Czy wie ktoś jak wejść do opuszczonej wieży w Velen? niedaleko niej jest opuszczona chata gdzie zabijamy wilkołaka Niellena
  5. M

    [SOLVED]Wampir z trailera

    [SOLVED]Wampir z trailera Zakładam temat bo nic podobnego nie znalazłem. Mam pytanie, czy ktoś znalazł tego wampira z któregoś z trailerów, gdzie budził się ten wampir pytał o rok i mówił : to spie*dalaj? Z jakim questem to jest związane?
  6. M

    Mroczny poziom początek gry

    Mroczny poziom początek gry Mam pewne pytanie. Zacząłem grać na mrocznym poziomie trudności, mam już 8 poziom, ale nie mogę dodać żadnego talentu. To jakiś bug czy może tak poprostu jest na tym poziomie trudności??
  7. M

    Wicher 2 wywala do pulpitu.

    Wicher 2 wywala do pulpitu. Wiedźmin 2 wywala do pulpitu przy cutscenkach i zapisie gry. Formatowałem niedawno kompa i od tamtej pory sie tak dzieje, wcześniej było ok.
Top Bottom