Search results

+
  1. Dark_Raven

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Podbijam.
  2. Dark_Raven

    Jak zainstalować Krew i Wino

    Ehhh, pożartowaliśmy sobie a teraz poważnie... Masz jakiś pomysł? Co ja mam zrobić? Kolejna noc ściągania przy możliwie jak najwięcej wyłączonych procesach, na na sto procent sprawny dysk i znów to samo... Sprawdziłem integralność i poprawność, zrobiłem weryfikację plików i... znów qpa:/
  3. Dark_Raven

    Jak zainstalować Krew i Wino

    Ok, to spróbuję spokojniej... Po raz, przypomnę tylko, że KOLEJNE ściąganie dodatku to z moim łączem kolejne 6~7 godzin ściągania, nadmienię tylko, że kolejne ściąganie oryginalnego dodatku z oficjalnej platformy, do oryginalnej gry, nota bene zakupionej w legalny sposób... Po dwa, zanim...
  4. Dark_Raven

    Jak zainstalować Krew i Wino

    Jak zainstalować Krew i Wino Witam. Powoli już mnie szlak trafia... Ściągałem już dwa razy Krew i Wino i za każdym razem wyskakuje mi podczas instalacji komunikat, iż "Plik źródłowy jest uszkodzony"... Nie posiadam szybkich internetów, ściąganie dwa razy dodatku to u mnie jakieś ~12 godzin...
  5. Dark_Raven

    My forumowicze

    Pewnie jakiś nienormalny co udaje normalnego...;]
  6. Dark_Raven

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    No chyba wolniej, ciężej i klimatyczniej już się nie da:P Uwielbiam ten zespół i "te" klimaty;> No chyba że da się...;)
  7. Dark_Raven

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Hehh, to i ja się "uwywnętrznie":P Najnowszy nabytek, płyta jest rewelacyjna! Polecam znającym i lubiącym te klimaty;)
  8. Dark_Raven

    Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

    Hehhh, też o tym pomyślałem;D Tylko musiałbym zrobić sobie jakiś ładny nadruk lub LightScribe;)
  9. Dark_Raven

    Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

    Szkoda... Ale przynajmniej wiem, że nie mam na co czekać. No nic, już zakupiwszy tzw. "wersję pudełkową";) Pozdrawiam.
  10. Dark_Raven

    Nasze zdjęcia

    I Know That Feel Bro...:P
  11. Dark_Raven

    Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

    Witam. A ja mam takie, hmmm nietypowe pytanie. Czy będzie dostępna wersja pudełkowa ALE z płyta w środku zamiast kodu? Ot, taki sentyment do plastiku....:P Pozdrawiam.
  12. Dark_Raven

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    No właśnie zgłasza! To Windows się wywala na kilka sekund. Przeczytaj dokładnie mój poprzedni post. Windows XP wywalał się całkiem powodując niesławny blue screen, Win7 (głownie on!) i Vista wywalają się na kilka sekund. No właśnie o tym pisałem...
  13. Dark_Raven

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Polecam zwrócić uwagę na słowo "LOSOWO" w moim poście. Idąc za Twoim tokiem rozumowania, wytłumacz mi czemu mi i zapewne większości graczy sterowniki się nie sypią podczas gry w Wiedźmina? Czemu mi, zanim nie zaktualizowałem BIOSu, "sterownik przestawał działać" podczas gry m.in. w War Thunder...
  14. Dark_Raven

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Głupie porównanie. Nie powiem. A jeżeli już mielibyśmy to rozpatrywać, to wina była by tylko i wyłącznie Twoja. Ale jak się to ma do problemu? A wracając... Nikt z Was nie zastanowił się choć trochę, że zanim powstał Wiedźmin, błąd wywalania sterowników występował u setek tysięcy (jak nie...
  15. Dark_Raven

    [BUG?] Nie można stworzyć nowych petard, choć stare zostały zużyte.

    Witam. A nie "uzupełniają" się one same podczas medytacji czasem? Pozdrawiam.
  16. Dark_Raven

    [BUG] Kusza pod wodą.

    [BUG] Kusza pod wodą. Wiecie jak zabić Utopca o kilka poziomów silniejszego ( z czaszką np.)? Kuszą właśnie. Trzeba tylko... zanurzyć się pod wodę! Utopce schodzą na 2-4 strzały z kuszy. Jak dla mnie bug. Pozdrawiam.
  17. Dark_Raven

    Sterownik ekranu przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność

    Witam. Stary i dość "popularny" błąd gryzienia się sterowników NVIDII ze sterownikami Windowsa. Czasem też zwiastuje początek sypania się karty graficznej. Z tego co wiem zależy od ogólnej konfiguracji komputera (np. grafika+ płyta główna vs. Winda, w różnych kombinacjach). Miałem to na GTX 550...
Top Bottom