Search results

+
  1. O

    Problem podczas podróży do Emhyra.

    Być może jest to błąd związany z podróżą między lokacjami, który ma zostać podobno naprawiony w mitycznym patchu 1.05.
  2. O

    Patch 1.05 data premiery

    Ja od tygodnia pływam po Skellige i wyławiam skrzynie z morza - na mapie nic poza tym się nie uchowało a przez buga na kontynent wrócić nie można. Uwielbiam tę grę. Szanuję REDów za ich pracę i poglądy. Ale trzeba to jasno powiedzieć - od strony technicznej Wiedźmin 3 jest porażką. Błędów...
  3. O

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy

    Błąd zgłaszałem tydzień temu do wsparcia technicznego, odpisali tyle że o nim wiedzą i go naprawią. Występuje on chyba od samej premiery, na anglojęzycznych stronach znalazłem wpisy ludzi, którzy drugi tydzień nie mogą przez to grać. Chodzi ponoć o to, że pewne zadania, jeśli są aktywne...
  4. O

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy

    Problem jest ponoć znany i ma być naprawiony w wyczekiwanym patchu 1.05, który miał być przedwczoraj, dzisiaj a teraz to już sam nie wiem kiedy.
  5. O

    Patch 1.05 data premiery

    Błędy uniemożliwiające grę to nie są bzdurne problemy. Dla przykładu ja należę do grupy nieszczęśników, którzy po podróży na Skellige nie mogę wrócić na kontynent. Ja od ponad tygodnia, niektórzy dłużej. To naprawdę irytuje. Szczególnie jeśli podają daty wydania patcha a go nie wydają.
  6. O

    Błąd pliku save - fast travel crash

    Na razie czekam na ewentualną odpowiedź od wsparcia technicznego - opisałem problem i wysłałem im plik zapisu. Jeśli odpowiedzą coś ciekawego to dam znać. Wychodzi na to, że nie najlepiej wydałem pieniądze kupując tę grę. ---------- Aktualizacja 30-05-2015 00:15 ---------- Dodatkowo...
  7. O

    Błąd pliku save - fast travel crash

    Błąd pliku save - fast travel crash Po przypłynięciu na skellige dalsza gra stała się niemożliwa. Każda próba szybkiej podróży do Velen/Novigradu kończy się wyłączeniem gry. Wszystko działa na obszarze wspomnianych wysp oraz Białego Sadu i Wyzimy. Na kilku anglojęzycznych stronach znalazłem...
Top Bottom