Search results

+
  1. D

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Wiadomo kiedy ruszy pre-order? Bo premiera już wiemy kiedy jest.
  2. D

    Drugi tom komiksu o Wiedźminie, "Dzieci lisicy", już w sklepach!

    Także nie mogę się doczekać, niestety na cdp.pl premiera jest jutro a nie dziś, a moje zamówienie dalej czeka na premierę. Mam nadzieję, że jutro dostanę sms'a z kodem do odbioru w kiosku.
  3. D

    Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

    Były w edycji kolekcjonerskiej w wersji na Xbox'a :P
  4. D

    The Witcher 3: Wild Hunt Collector's Edition Prima Official Game Guide PL!

    Także bym przygarnął w rodzimym języku ten dodatek do poradnika, wygląda obłędnie.
  5. D

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Masz niestety wybitnego pecha, ja takich dziurek nie mam.
  6. D

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Witam. Mam takie pytanie, wiecie skąd mogę dostać/kupić/znaleźć jajo potwora? Tylko jego mi brakuje do stworzenia mistrzowskich spodni cechu wilka. Z góry dzięki za pomoc.
  7. D

    Wolny Duch- Książki

    A skąd mogę dostać książkę KULT FREI?
  8. D

    Karty do Gry w Gwinta [BUG]

    Misje zaliczone a dalej brakuje pełno kart w kolekcji.
  9. D

    Karty do Gry w Gwinta [BUG]

    Karty do Gry w Gwinta [BUG] Witam. Od jakiejś połowy gry nigdzie nie mogę natknąć się na karty do gry, nie mam wszystkich a napotkani kowale, sklepikarze itp. (nawet jak spotykam ich pierwszy raz) po wygranej z nimi partii w Gwinta dają mi tylko pieniądze, wcześniej dawali najpierw jedną kartę...
  10. D

    Ulepszony Dekokt Raffarda Białego

    Niestety nie ma, sprawdziłem.
  11. D

    Gra karciana Gwint

    Także bym przygarnął karciankę w wersji fizycznej.
  12. D

    Ulepszony Dekokt Raffarda Białego

    Ulepszony Dekokt Raffarda Białego Witam. Nie wiem gdzie mogę dostać tytułową receptę na eliksir. Objeździłem już chyba wszystkich alchemików i zielarzy. Podobno można kupić u alchemisty mieszkającego na północny wschód od Novigradu. Alchemika znalazłem ale nie ma on recepty. Proszę o pomoc.
  13. D

    Jaskinia snów - Wykonane/Niewykonane

    Jaskinia snów - Wykonane/Niewykonane Witam. Na zadanie "Jaskinia snów" trafiłem przypadkiem gdy zwiedzałem wybrzeże Skellige, wykonałem je i wylądowało ono w zadaniach wykonanych. Jakiś czas później wykonałem zadanie "Królewski Gambit" i zadanie "Jaskinia snów" przeniosło się z zadań wykonanych...
  14. D

    Wiedźmin 3: świat

    Błędy na mapie Witam. Wytłumaczy mi ktoś co to za kawałek lądu na mapie Velen, na zachodzie, według mnie tam powinno być morze a widać jakąś połać lądu, na horyzoncie majaczą jakieś góry. Wie ktoś może co to jest?
  15. D

    Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

    Nareszcie... można już zamawiacz czas pogardy. Link na dole http://fonopolis.pl/wiedzmin-czas-pogardy
  16. D

    Ścinanie się przerywników filmowych

    Fajnie, szkoda tylko, że mam kartę ATI.
  17. D

    Ludzie w opałach.

    Klucz ma herszt bandytów, musisz zabić wszystkich. Powinieneś znaleźć przy którychś zwłokach.
  18. D

    [SPOILER] [BUG] Quest na Gryfa

    Jak zbierzesz roślinę podwodną to punkt zadania będziesz miał niezaliczony, może z myśliwym także już wcześniej rozmawiałeś. Ja miałem iść pogadać z zielarką i po drodze zebrałem roślinkę (tą podwodną), punkt zaznaczył się jako niezaliczony. Musiałem wczytać grę.
Top Bottom