Search results

+
  1. S

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Już sobie poradziłem.Źle zainstalowałem gre(duh).wydaję mi się że na początku wybrałem standardowy typ instalacji i gre zaczeło instalowac w "program files" po czy pozniej wybralem inny folder.tak przynajmniej mysle,ale już jest wszystko spoko.Dzieki za pomoc;)
  2. S

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Witam Po bardzo karkołomnej instalacji gry wreszcie mi sie udalo ja uruchomic.Mam problem otoz podczas wchodzenia do menu widoczne jest zawsze czarne tło,wiem ze tak nie jest poniewaz gralem na starym kompie i bylo zupelnie inaczej.Niestety to nie wszystko,po pol godziny gry gdy naciskam esc lub...
  3. S

    Problem z pierwszym uruchomieniem gry

    Ok juz sobie poradzilem.Watek mozna usunac Przepraszam za zasmiecanie forum
  4. S

    Problem z pierwszym uruchomieniem gry

    Problem z pierwszym uruchomieniem gry Witam. Mam problem,otóż po sciagnieciu 10 gb i poprawnej instalacji a także po restarcie komputera co było wymagane na koncu instalacji,nie moge uruchomic gry. Uruchamiajac poprzez ikone na pulpicie wyskakuje mi zeby wprowadzic klucz licencyjny co juz...
  5. S

    Problem z pathem.

    Problem z pathem. Witam. zainstalowałem sobie wiedźmina 2 z płytki.Po czym trzeba bylo zciagnac patcha ktory wazy jedyne 10 gb.jak juz po 12 godzinach zakonczylem pobieranie i zabralem sie za instalacje owego patcha wtedy zaskoczyl mnie blad C:\Program Files\The Witcher 2\CookedPC\pCK0.DZIP...
  6. S

    Problem,mało fps-ów

    Problem,mało fps-ów Witam mama problem związany z liczba fpsów w grze.otóż mam ich max 15 przy minimalnych ustawieniach grafiki i rozdzielczości 1280x768.Kiedy wybieram opcje "automatyczne wykrywanie" ustawia mi wszystko na medium,wiec mozna by było się spodziewać ze gra będzie chodziła bardzo...
Top Bottom