Search results

+
  1. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie ma to żadnego znaczenia. Oczywiście lepiej jeszcze zarejestrować znak towarowy przed rozpoczęciem pracy nad grą, ale w tym przypadku jestem pewien, że na E3 zaprezentowany zostanie właśnie Gwint w wersji samodzielnej gry.
  2. S

    Gra karciana Gwint

    CDPR zarejestrowało właśnie znak towarowy - "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" (org. "Gwent: The Witcher Card Game") Czyli wychodzi na to, że to jest ta zapowiedź, z którą CDPR miało pojawić się na E3 :)
  3. S

    Gwent: The Witcher Card Game

    Gwent: The Witcher Card Game Source: http://nerdleaks.com/videogames/cd-projekt-will-announce-gwent-the-witcher-card-game-278 Message to mods: If this is not appropriate place for this thread please move it then.
  4. S

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    CDPR dwa dni temu zarejestrowało znak towarowy - "Gwint: Wiedźmińska gra karciana" (org. "Gwent: The Witcher Card Game") Znak towarowy jest przypisany do gry/oprogramowania co wskazuję, że to jest to z czym CDPR miał pojawić się na E3...
  5. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Essenthy się pomylił podczas pakowania moda, już można ściągnąć wersję poprawioną. Na drugim.
  6. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Moim zdaniem nie jest to zakończenie szczęśliwe, ale jeżeli ktoś zdecydował się na metodę z jajkiem to Vivienne można spotkać w Novigradzie - wręczy nam prezent i opowie pewną historie. CDPR zadbał o wszystko :)
  7. S

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Z Neogafa od użytkownika EatChildren. To maksymalne ustawienia, downscaling z 1440p do 1080p.
  8. S

    What're ye doin' in preperation of B&W

    I will spend 100$ on good wine and take sick leave :geraltfeelgood:
  9. S

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Moim zdaniem ten screen świetnie ujmuje zmiany jakie zaszły w stylu graficznym w dodatku Krew i Wino: Roślinność wygląda nieźle :geraltfeelgood:
  10. S

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Opublikowano listę wystawców na E3 2016, wśród których jest CD Projekt RED - Cyberpunk 2077 ? http://pr311jm731.mapyourshow.com/6_0/alphalist.cfm?alpha=*
  11. S

    What do you want in Witcher 4?

    Agree with you guys, Geralt is irreplaceable.
  12. S

    Tom Clancy's: The Division

    The Division - piękno tkwi w szczegółach:
  13. S

    Tom Clancy's: The Division

    To się nazywa DOF. Specjalnie włączona opcja, aby zrekonstruować ten promocyjny bullshot:
  14. S

    Tom Clancy's: The Division

    Oczywiście rozumiem, sam teraz ogrywam ten tytuł, żeby sprawdzić, czy warto będzie kupić finalną wersję już w marcu. Beta jest darmowa. Główna misja, która jest dostępna w becie nie jest jakoś szczególnie porywająca pod względem fabularnym, ale zdziwiłem się dzisiaj bardzo, gdy natrafiłem na...
  15. S

    Tom Clancy's: The Division

    Chromatic Aberration można wyłączyć w opcjach, które zresztą na PC są bardzo, bardzo bogate. Nie wiem czego ludzie oczekują w kwestiach graficznych, przecież ta gra na najwyższych ustawieniach na PC to jeden z najlepiej wyglądających tytułów, a ilość detali jest wręcz porażająca - żeby nie byc...
  16. S

    Tom Clancy's: The Division

    Ekhm. http://www.twitch.tv/klyka/v/38416524 Najlepiej gdybyś zagrał w grę, a nie oceniał ją po jakimś krótkim materiale. Wczoraj ponownie spróbowałem przejść misję ze szpitalem, ale tym razem podniosłem poziom trudności. Po 3. podejściu zrezygnowałem i dzisiaj będe próbował przejść misję...
  17. S

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Milion egzemplarzy całej serii Wiedźmin w polskich domach, 375 tysięcy Wiedźmina 3: http://www.ppe.pl/news/41453/wyniki-sprzedazowe-gry-wiedzmin-3-sa-powodem-do-dumy-milion-egzemplarzy-calej-serii-w-polskich-domach.html
  18. S

    Seriale

    To chyba oglądaliśmy inny odcinek. Przykro się na to patrzyło, CGI wyglądało bardzo niskobudżetowo. Troszkę lepiej od nieszczęsnego filmowego Wiedźmina.
  19. S

    Share Your Screenshots!!!

    Do you use reshade to make the game look like that or you these screens were edited ?
  20. S

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Będąc szczerym - moje oczekiwania co do drugiego dodatku są dość duże, ale nie względem historii, lecz mechaniki rozgrywki, nowych funkcjonalności, które urozmaicą rozgrywkę. Skoro to ostatnia część przygód Geralta to naturalnie powinno znaleźć się tam wszystko, o czym myślano od samego początku...
Top Bottom