Search results

+
  1. Veruis

    Na Wiedźmińskim Szlaku - pierwsze wrażenia z The Witcher: Monster Slayer

    Hej wszystkim! Mam przyjemność zaprezentować wam pierwsze wrażenia z najnowszej gry mobilnej studia Spokko, The Witcher: Monster Slayer, która niedawno ruszyła w Nowej Zelandii na urządzeniach iOS. Strona, na której znajduje się artykuł, jest głównie poświęcona Gwintowi: Wiedźmińskiej Grze...
  2. Veruis

    GWENT Partners Open #1 - Feedback od graczy

    Witam serdecznie! Turniej za nami, kolejne mam nadzieję przed nami, dlatego na prośbę Snake'a z ClaymoreGWENT zbieram opinie od graczy co im się podobało, co warto usprawnić, a czego kompletnie nie powinno być w takich turniejach. Przekazane opinie z forum, Gwint Polska oraz z Discorda...
  3. Veruis

    Zmiany w Gwincie proponowane przez polską społeczność

    Witam! Ostatnio przesiadując na oficjalnym discordzie Gwinta - dla przypomnienia discord.gg/playgwent zapraszam! - na polskim kanale doszliśmy do wniosku, że przydałoby się kilka poprawek, w głównej mierze Quality of Life i z tego powodu również piszę tutaj, ponieważ Burza i Alicja - za co im...
  4. Veruis

    Bug ze Stenissem

    Witam, zaobserwowałem podobny problem z animowaną wersją Stennisa na PC, co z Nenneke na konsolach - po zagraniu Stennisa (raz na jednostkę z orderami, druga raz na jednostkę bez orderów) niemożliwa jest dalsza gra, karty nie są możliwe do zagrania, lider nie odpowiada. Jedyne co można zrobić...
Top Bottom