Search results

+
  1. W

    Zawartość dodatkowa z serii Wiedźmin do pobrania

    Witam, Te pytania są skierowane do ludzi z CDPR. Wsparcie GOG skierowało mnie tutaj, żebym zadał Wam te pytania. W1: 1. Dlaczego na GOG w bibliotece gier nie ma do pobrania artbooka w wersji polskiej dla pierwszej części? 2. Dlaczego na GOG w bibliotece gier nie ma do pobrania map świata W1...
  2. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania Witam, Po zamówieniu kolekcjonerki niestety z paru przyczyn nie było dane mi zagrać w Wiedźmina 3 w 2015 roku. Ostatnio chciałem sobie przypomnieć początek serii i przeszedłem pierwszego Wiedźmina, nie tak dawno temu przeszedłem Wiedźmina 2 po stronie...
  3. W

    Powrót do Wiedźmina 2 po wielu latach - pytania

    Powrót do Wiedźmina 2 po wielu latach - pytania Witam, Powróciłem do grania w Wiedźmina 2. Mam takie pytania: 1. Chciałbym się dowiedzieć, co to są za goście i co oni oferują Geraltowi? 2. Wygrałem w kości z Mnichem, ale jedynie co uzyskałem od niego to takie przesłanie: Może mi ktoś...
  4. W

    Powrót do Wiedźmina po wielu latach - pytania

    Powrót do Wiedźmina po wielu latach - pytania Witam, Powróciłem do grania w Wiedźmina. Ostatni raz grałem w 2008 roku i mam takie pytania: 1. Zadanie "Szczur", gdy wydam Colemana karczmarzowi, otrzymam 500 orenów nagrody od Baraniny, moje pytanie jest takie, co lepiej zrobić? Wydać go i wziąć...
  5. W

    Pytanie o zagranicznych ludzi w CD Projekt Red

    Pytanie o zagranicznych ludzi w CD Projekt Red Witam, czy ktoś wie dokładnie z jakich 14 krajów pracują ludzie w CD Projekt Red? http://polygamia.pl/Polygamia/1,133567,14391482,Polscy_tworcy_gier_od_A_do_Z__CD_Projekt_RED.html?bo=1 Według jednej wypowiedzi: "Pracują z nami Amerykanie...
Top Bottom