Search results

+
  1. Z

    Koszty wytworzenia ekwipunku

    Koszty wytworzenia ekwipunku Wie ktoś może jak jest łączny koszt wytworzenia całego komplet Starszej krwi Zerrikantermentu, Zbroi Starszej Krwi (+Vranie ulepszenie, bo potrzebne do wytworzenia), Miecza Caerme? Bo w III Akcie trudno kasę zdobyć jak pamiętam, więc chcę sobie odłożyć w drugim...
  2. Z

    Smocze łuski

    Uratowanie Triss nie jest osobnym wątkiem. Przecież to alternatywy, tak jak Anais i Triss dla ścieżki Roche'a.
  3. Z

    16 wizji świata po zakończeniu Wiedźmina 2

    Po latach, ale zawsze. Jeszcze jest opcja, że Radowid postanowi poślubić Addę, jeśli ta żyje. To daje kolejne ileś opcji, jeśli mamy zapis z jedynki. Trzeba też zauważyć, ze może się wydawać, iż to szczegóły, ale jako, że w trójce chyba dojdzie do wojny istnienie, czy nieistnienie państw ich...
  4. Z

    W2 - zbroje/pancerze/kurtki

    Pewnie będzie. Inaczej, albo będziemy walczyć jak ja pod koniec 2. aktu w pierwszej części z Utopcami (jeden cios grupowy i 4 padają), albo się okaże, że Geralt trafił do Piekła i walczy z takimi przeciwnikami, że zabijają w pełni opancerzonego rycerza jednym ciosem. Po prostu Geralt nie może...
  5. Z

    Poszukuję zapisu z gry...

    Nie rozumiem o cochodzi krytykującym. czasem jakiś większy bug się wedrze pod koniec któregoś aktu, a mało komu się chce N razy przechodzić to samo. Ja tak miałem z Batmanem:Arkham Origins jak przechodziłem pół gry 5 razy.
  6. Z

    Problem z popchnięciem Aktu II - spoilery

    Dobra. Znalazłem swój stary poradnik i namieszać nie namieszałem. Ray miał zniknąć w tym momencie. Problem tylko z nieobecnością Baraniny, ale może nie będzie potrzebny (nie musimy chyba gadać z każdym jeśli odkryjemy prawdę?), no i z tym, że nie ma ani "Raya", ani posłańca. Może pojawi się po...
  7. Z

    Problem z popchnięciem Aktu II - spoilery

    Problem z popchnięciem Aktu II - spoilery Więc tak. Uniewinniłem Talara, Vivaldiego i Leuvardena, czy jak się ten kupiec nazywa. Raymond został już nadcięty i stwierdził, że idzie się ukrywać. Tylko dalej nic. Na cmentarz wejść nie mogę, bo jedyna opcja w tą stronę u grabarza to gadanie, że...
Top Bottom